Akce

Reebok WELLNESS MARATHON 2013

Sbírání kytiček

V sobotu 8. června proběhne 12. ročník Reebok WELLNESS MARATHON 2013. Co vás čeká?

Přímo před vstupem do O2 arény již v 9:30 čeká Evropa 2 ZUMBA FLASH MOB PARTY vedená ZUMBA ARMY, do které se můžete zaregistrovat na www.creativeideas.sk. Jelikož jde o největší aerobik-fitness-dance akci ve střední Evropě, budou zde i nejlepší světoví lektoři.


Hlavní hvězdou akce je GINA GRANT, po Beto Perez nejžádanější lektorka zumby na světě! Fenomenální královna zumby, matka čtyř dětí, vypadá naprosto skvěle, jak to jenom dělá? Prozradí vám to na své masterclass za doprovodu live DJ ELIER. Hollywoodské hvězdy propadly PILOXING, novému světovému trendu a na Reebok WELLNESS MARATHON 2013 vystoupí exkluzivně přímo jeho zakladatelka VIVECA JENSEN. Letošním lektorem na přání není nikdo jiný než ALEJANDRO ANGULO.

Nedílnou součástí Reebok WELLNESS MARATHON 2013 jsou inspirující workshopy a wellness výstava. Jistě vás potěší i módní show REEBOK, vystoupení zpěváka a tanečníka BENA CRISTOVAO a tombola plná cen. Po skončení akce následuje v OC HARFA afterparty s autogramiádou hvězd akce.


Vstupenka na Reebok WELLNESS MARATHON 2013 stojí 750 Kč. Pokud jste akci již v minulosti navštívili, můžete využít věrnostní balíček dvou vstupenek za 1.000 Kč. Ušetříte a můžete vzít někoho s sebou, pokud na email info@sazkaticket.cz zašlete svou objednávku s kódem RWM2013, obdržíte rezervaci dvou vstupenek s pokyny k vyzvednutí. Vstupenka pro děti do 15 let stojí 250 Kč, vstup speciální bránou O2 arény. Vstupenky zakoupíte na www.sazkaticket.cz

HLAVNÍ STAGE – O2 areny:
11:00 – CZECH BETO TEAM & LIVE DJ ELIER
11:30 – GINA GRANT – ZUMBA MASTERCLASS
13:00 – BEN CRISTOVAO & FASHION SHOW
13:30 – VIVECA JENSEN TEAM – PILOXING
14:30 – ALEJANDRO ANGULO – SALSATION
16:00 – TOMBOLA & PŘEDÁVÁNÍ CEN
17:00 – AFTERPARTY – OC HARFA


WORKSHOP – sál A

12:00 – DANCEJOGA – Pavla Rožumberská
13:00 – TANTRA PRO ŽENY – Petra & Monika
14:00 – AFRO-FITNESS – Vitor Tavarez Mendes
15:00 – REEBOK JÓGA – Katka Mrugalová


WORKSHOP – sál B

12:00 – IQ POHYB – Dan Müller
13:00 – JUMPING – Jana Svobodová
14:00 – CROSS-FIT – Reebok Show Team
15:00 – SLIM BOX FITNESS – Robert Rosenberg


Vstupenku ZDARMA můžete vyhrát každý den na www.wellnessmarathon.cz


Pokud se rádi aktivně hýbete, jistě oceníte nový Perwoll Sport & Active. Již nemusíte složitě řešit, v čem vyprat své sportovní prádlo, abyste mu dodali svěžest a zároveň neohrozili jeho funkčnost. Prací prostředek Perwoll Sport & Active díky jedinečnému složení s „Re-fresh“ efektem přináší svěžest do každého pohybu. Nová receptura navíc pečuje o vlákna tkanin a zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán, jako je prodyšnost, regulace vlhkosti, odolnost proti povětrnostním vlivům a rychlé schnutí. Vy si tak můžete být jisti, že je o vaše sportovní oblečení dobře postaráno.
 

Připravila: Katka
Foto: archiv
31. 5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků