Kosmetika

Retro je v módě

Sbírání kytiček

A týká se to i světa kosmetiky. Vzpomínáte na staré laky na vlasy ze 70. – 80. let? Jeden z nejúspěšnějších designů laků na vlasy značky Lybar se stal inspirací pro celé nové portfolio této tradiční české vlasové kosmetiky.

 
 

 

Zákazníky překvapí nové obaly v zářivých barvách na metalickém podkladu v pepito provedení. Současná nabídka značky LYBAR přináší 31 přípravků, které jsou zaměřeny čistě na styling.
 
Laky, tužidla, gely a stylingový krém jsou rozděleny do osmi řad – Silně tužící, Extra silně tužící, pro Objem vlasů, pro Lesk vlasů, pro Jemné vlasy, Mega silně tužící, pro Barvené vlasy a pro Citlivou pokožku hlavy.

Zbrusu nový lak a tužidlo pro Citlivou pokožku hlavy jsou určeny zákaznicím s pokožkou náchylnou na alergické reakce. V nabídce jsou již tradičně laky třech velikostí (75 ml, 250 ml a 400 ml), nově ve 400ml spreji je i lak pro Objem účesu. Stále oblíbenější mezi zákaznicemi jsou ekonomická balení laků s mechanickým rozprašovačem o objemu 200 ml a s náhradní náplní (500 ml).
 
Nově výrobky obsahují  nejen UV filtry, ale i antioxidanty získané z výtažků z mořských řas, které zajišťují svým působením ochranu vlasů před škodlivými účinky vnějšího prostředí, bojují proti stárnutí vlasů a zlepšují oběh krve v okolí vlasových kořínků. Všechny výrobky nesou novou jednotnou svěží květinovou vůni.
 
Lybar zakoupíte ve všech drogeriích, sítích supermarketů a hypermarketů.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv značky Labar
27. 10. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků