Bydlení

Robotické vysavače Roomba uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků

Sbírání kytiček

Neradi uklízíte a čas strávený touto činností považujete za předem ztracený?

Pokud jste měli možnost srovnat vysavače Roomba s nějakým jiným druhem robotických vysavačů, jistě jste se přesvědčili o značných přednostech vysavačů Roomba. Na našem trhu se objevují již několik let a po celou dobu se řadí ke špičce. Vyberete-li si některý z nich, jistě budete dlouhá léta spokojeně využívat jeho služby.

 

Přednosti vysavačů Roomba

Vzhledem k dlouhé tradici a zkušenostem získaným praxí, byli roboti Roomba postupně stále vylepšováni. Došlo k maximálnímu přizpůsobení se požadavkům moderní doby i materiálům, ze kterých jsou vyráběny koberce a jiné podlahové krytiny. Robotické vysavače Roomba mají před ostatními vysavači jiných značek mnoho výhod. Posuďte sami. Stačí, když představíme kupříkladu novou Roombu 870.


Jde o doposud nejúčinnější robotický vysavač. Díky nasazení převratné čisticí technologie AeroForte, vzrostla celková účinnost vysávání o 50%! Tím, že nové gumové kartáče s vodícími drážkami doplnila 5x větší sací síla, dochází k účinnému sesbírání prachu, jemné i hrubé nečistoty ze všech druhů podlahových krytin i koberců. Tišší chod uvítá každý z nás, velké plus má tento vysavač i za baterii s dvakrát vyšší životností. Potěší vás i dvojnásobně velký sběrný koš nebo nabíjecí stanice s integrovaným adaptérem.

Klíčovou a nejdůležitější funkcí, kterou iRobot Roomba 870 disponuje je nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt. Za pomoci desítek senzorů dochází k monitoringu prostoru 67x za sekundu. Ve spojení s 40-ti předdefinovanými pohyby může Roomba pohotově reagovat na podmínky v místnosti. Na webových stránkách e-shopu www.robotworld.cz si můžete pustit video s vysavačem Roomba 870 v akci.

 

Vyberte si ten správný vysavač Roomba

Navštivte stránky robotworld.cz a prohlédněte si robotické vysavače Roomba. Vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, a usnadněte si s jeho přispěním život.
Při nákupu nad 2.000,–Kč získáte dopravu zdarma, využít můžete nákup na splátky a samozřejmostí je technická podpora! Roboty si můžete prohlédnout i v kamenné prodejně v Praze a Náchodě.

Komerční prezentace
Foto: Robotworld.cz
11. 7. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků