Bydlení

Robotický vysavač: užitečný pomocník do každé domácnosti

Sbírání kytiček

Jestliže máte neustále nedostatek volného času jak pro sebe, tak pro společné chvíle strávené s rodinou, určitě pouvažujte o koupi robotického vysavače. Tento domácí spotřebič vám ušetří spoustu práce, času a energie. Navíc vše zvládne stejně dobře, jako vy.

Co umí robotické vysavače

Jejich funkce jsou skvělé, dovedou se postarat o podlahy všeho druhu. Je jim jedno, jestli uklízí linoleum, plovoucí podlahu, koberec s krátkým či dlouhým vlasem. Není pro ně problém vyhnout se překážkám, umí předejít zamotán í se kupříkladu do střapců a třásní koberce, jsou nesmírně tiší a snadno je nastavíte na úklid v době, která vám nejvíce vyhovuje. Robotické vysavače si dokonce umí dojet bez pomoci do své stanice a opět se dobít pro další použití. A zvládnou toho mnohem víc.

 

Čisté kouty a celá plocha

Robotický vysavač se pohybuje systematicky, a tak nehrozí, že vynechá nějaké místo a nevysaje ho. Díky svému tvaru zvládnou vysát i kouty místností. Po ploše jezdí všemi směry a vrátí se na místo, kde s prací začínali.

 

Bohatá nabídka od osvědčených výrobců

Díky tomu, že už jsou robotické vysavače na trhu poměrně dlouho, můžete si vybrat mezi velkou škálou výrobců. Jmenujme např. LG, Hoover, Sencor, Samsung, Neato, iRobot a další.

Skvělým hodnocením se může pochlubit robotický vysavač LG Hom-Bot VR 5942L. Jeho největšími přednostmi jsou inteligentní navigace, kvalitní Li-PB baterie, rychlé čištění, moderní design, nízká hlučnost a plně automatický systém. Na webových stránkách www.roboticky-vysavac.cz/lg-vr-5942 si můžete přehrát video, na němž tento robotický vysavač předvádí svou práci.

Pořídíte-li si tento domácí elektrospotřebič, jistě nebudete litovat! Vsaďte na ověřenou značku a prohlédněte si recenze k jednotlivým modelům. Tak budete mít jistotu, že své peníze investujete do kvalitního výrobku.

Komerční prezentace
Foto: Robotworld.cz
23. 7. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků