Volný čas

Rodina v listopadu podle Feng Shui: důležité jsou potřeby všech jejích členů

Sbírání kytiček

Energie vepře se velmi silně promítají do síly energie rodiny. Díky tomu, že vepř se zaměřuje především na druhé, a ne sám na sebe, pomůže jeho energie v listopadu ke stmelování rodiny.

Měli bychom tak více vnímat potřeby ostatních členů rodiny a více se o ně starat. Dejte každému členu své rodiny co nejvíce najevo, že jste tu právě pro ně. Že jim ve všem pomůžete a velmi rádi se o ně postaráte.

Vláda vepře musí být spojena s hojností, dobrým jídlem, pitím a milou atmosférou. Nejlepší pocit budeme mít, když budeme cítit, že se všichni kolem vás mají dobře. A to i vaší zásluhou.

Rodina jako celek je vždy silnější než každý člen rodiny sám. I proto má energie rodiny tak velkou sílu a učení Feng Shui energii rodiny velmi podporuje. Na energii rodiny stojí energie bohatství, bohatosti, rozvoje a celkového blahobytu. Když se daří rodině, daří se i všem členům rodiny.

Jak se rodině daří, jak se díky rodině daří všem členům rodiny, bychom si měli uvědomit v průběhu listopadu. Zdůrazněte tak hojnost rodiny, jak silnou oporou je rodina pro každého člena rodiny. Poděkujte také všem členům své rodiny za to, co v tomto roce pro rodinu či její členy udělali a vyjádřete svoji vděčnost.

Vepř je také úzce spojený s jídlem a hodováním. Proto je listopad velmi příznivý měsíc pro uspořádání velké rodinné sešlosti, kde celá rodina spolu hoduje. Dobré je, když se do příprav zapojí všichni členové rodiny. Ať již tím, že se budou účastnit příprav, nebo na hostinu něco svého přinesou a tím hostinu obohatí a zpestří. Čím více různých jídel a pochutin, tím lépe. Energie rozmanitosti totiž vytváří a podporuje energii bohatosti a bohatství.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků