Rodina

Rodina v srpnu podle Feng Shui

Sbírání kytiček

Prázdniny a dovolené jsou v srpnu stále v plném proudu. A tak můžeme využít energie opice, která v srpnu vládne i pro posílení energie naší rodiny. Opice má ráda hry a zábavu. Proto bychom si právě hry a zábavu měli co nejvíce užívat i v rámci rodiny.

Pokud v srpnu trávíte svoji rodinnou dovolenou, přemýšlejte o tom, jaké aktivity vás a vaši rodinu co nejvíce baví. Ty se snažte zakomponovat do svého plánu na dovolenou. Opice se nerada nudí. To bývá velmi nepříjemná a pak hrozí různé konflikty, které mohou celou dovolenou pokazit.

Bylo by dobré, kdybyste si dovolenou naplánovali jako celá rodina. Umožněte všem členům rodiny, aby si k plánu dovolené řekli sami, co chtějí, co by se jim líbilo, co by chtěli zažít. V plánu se pak snažte všem vyjít vstříc. Můžete se na některých aktivitách shodnout, protože baví všechny členy rodiny, nebo můžete dovolenou naplánovat tak, aby si každý užil to, co má rád.

Rozhodně se snažte vyhnout tomu, aby plán byl „proti srsti“ někomu z členů rodiny. Ten by pak svoji nevoli mohl dávat patřičně najevo po celou dovolenou a tím ji celé rodině zkazit. A opice dokáže svoji nevoli dávat najevo opravdu hodně nepříjemně. Takže místo příjemné dovolené můžete mít zkaženou náladu a těšit se, až dovolená konečně skončí. To by byla škoda.

Nesnažte se ostatní do něčeho nutit. Pokud již k nějakému konfliktu dojde, snažte se ho řešit hned, jinak se může protáhnout na celou dovolenou a může se projevit i po skončení dovolené a pokazit tak vztahy v rodině.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků