Volný čas

Rodina v únoru podle Feng Shui

Stejně tak jako u obecné roviny energie února i u rodiny zatím ještě nejde o to, abychom ihned začali věci řešit. Jde o to, abychom se „probudili“ a uvědomili si vše co nás tento rok čeká.

Pokud máte to štěstí a funguje vám celá rodina jako celek, pak jste si měli v lednu připravit rodinný plán pro rok 2023. Máte-li tento plán, měli byste v únoru udělat první kroky k jeho naplnění.

Projděte si tedy svůj plán společně s celou rodinou a ujistěte se, že každý člen rodiny zná svoji část plánu a že je připravený tento plán realizovat. Pak již nechte na každém členovi rodiny a jeho individuální energii, aby se o tuto svoji část postaral.

Tygr je velmi silná individuální síla. Proto je důležité, abyste umožnili každému členu rodiny vše realizovat po svém, aby mohl využít své vlastní silné stránky a talent. Neměli byste si tedy navzájem mluvit do toho, jak kdo co dělá.

Podobně jako u vztahů i v rámci rodiny se může probudit silná individuální energie jednotlivých členů a může dojít k prosazování vlastních potřeb nad potřebami celé rodiny. To může v rámci rodiny způsobit i poměrně velké konflikty. Na to je třeba dávat si pozor a těmto konfliktům předcházet nebo je řešit hned v jejich zárodku, protože postupem času budou sílit.

Snažte se vnímat rodinu jako celek a jako celá rodina vykročit do nového roku a začít postupně řešit jednotlivé kroky, které vás na letošní cestě čekají, využijte individuální sílu jednotlivých členů rodiny a nechte je jednat samostatně.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků