Knihy

Román Osmdesát tři minut po půlnoci konečně knižně

Román, který jste mohli letos číst na meziženami.cz na pokračování, konečně vychází jako knížka.

Od ledna do léta letošního roku jsme se tady společně setkávali u mého románu na pokračování. A teď vám konečně můžu představit jeho knižní zpracování. 

Je to stejný příběh, jenom trochu dospěl, prošel jazykovou a redakční úpravou, přibylo několik málo kapitol a epilog. Na konci knížky se dozvíte i to, co mě k napsání románu přivedlo, co mě během psaní inspirovalo, a bez koho by knížka nemohla nikdy vzniknout. Než sáhnete po tištěném zpracování, připomenu vám, na co se můžete těšit. 

Je konec zimy roku 1986. V atomovém městě žijí mezi tisíci dalšími lidmi Julie a Ivan. Poznají se v jaderné elektrárně, kde pracují, a vznikne mezi nimi vztah, který by mohl trvat navždy. Ale na samém počátku jejich lásky je potká tragédie. Výbuch jaderného reaktoru je donutí žít ze dne na den úplně jinde a poškodí jim nejenom těla, ale i duše. 

Co všechno dokáže opravdová láska překonat a odpustit? Moc vám děkuju za podporu, za vaše komentáře a podněty. I díky vám je z románu Osmdesát tři minut po půlnoci knížka. Opravdová knížka.

Knížku si můžete zakoupit v kamenných knihkupectvích nebo v internetovém knihkupectví Luxor.

Autor článku: Jitka Králová
Foto: Jitka Králová

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků