Kosmetika

Rostlinná placenta pro krásu každé pleti

Ženám byla dána do vínku touha po kráse. Ve snaze uchovat si krásnou pleť nebo vyřešit její aktuální problém, hledáme stále nové možnosti. Moderní kosmetická péče se stále častěji inspiruje osvědčenými recepty, které jsou prověřeny staletími a jejichž základem jsou poklady z přírody.

Návrat k přírodě lze vnímat jako protipól dnešní přetechnizované doby. Teprve spojením dávných zkušeností a nejnovějších poznatků vědy však získáme neobvykle účinná složení. Takto koncipované moderní kosmetické přípravky hravě vyřeší jakýkoli problém každého typu pleti.

Rostlinná placenta

Stejně jako gemmoterapie čerpá rostlinná placenta svou účinnost ze základních živin (aminokyselin, peptidů atd.), přítomných v pupenech a zárodečných částech rostlin. Tato substance, dobře snášená i u nejcitlivější pokožky, položila základy první generaci prostředků aplikované fytodermatologie: PLACENTOR Vegetal.

Během padesátých let byly v nemocnicích ve francouzském Lyonu objeveny nesporné pozitivní účinky lidské placenty. Několikaletý výzkum prokázal její mimořádnou schopnost regenerovat tkáně pokožky. Zejména při navazující léčbě popálenin a jizev, bylo dosaženo vynikajících výsledků.
 

Lidskou placentu používali odborníci v nemocnicích, ale její uchovávání bylo složité a komplikovalo širší uplatnění. Proto oslovili doktora Guillota, renomovaného francouzského farmakologa, aby našel řešení a sestavil recept na zpracování lidské placenty. S výsledky dosahujícími kvality lidské placenty, ale mnohem snáze uchovatelný a aplikovatelný byl vyvinut v roce 1959 první krém Placentor s rostlinou placentou, známý pod názvem “Regenerační hydratační krém na obličej”. Ačkoliv byl tento krém vytvořen speciálně pro lékařské účely, rychle se z nemocnic rozšířil i do kosmetických salonů jako účinný prostředek na léčení jizev a popálenin.
 

V následujících letech se doktor Guillot, zapálený botanik a průkopník aktivních komponentů ve farmacii a kosmetice, zaměřil na výzkum rostlinné substance objevené mezi válkami: na rostlinnou placentu. Bezpočet studií a testů prováděných v nemocnicích ukázal, že regenerační schopnosti rostlinné mízy dokonce předčí výsledky lidské placenty.

Placentor Vegetal

Placentor

Francouzská dermokosmetika PLACENTOR VEGETAL přináší na náš trh přípravky s unikátní recepturou, vynikající kožní snášenlivostí a skvělými výsledky. ROSTLINNÁ PLACENTA, která tvoří základ složení přípravků této značky, je jednou ze substancí, která se těší velké oblibě právě pro svou vysokou účinnost. Suchá a citlivá pleť se sklonem k podráždění, problematická pleť se zánětlivými procesy, mastná pleť s nežádoucím leskem, zarudnutí pleti, pigmentové skvrny, unavený vzhled, dehydratace, vrásky, ztráta pevnosti, pružnosti a další viditelné projevy stárnutí pleti – to vše je díky rozmanitému portfoliu výrobků možné efektivně řešit.

Vysoký standard kvality spolu s hodnotami značky, jimiž jsou PŘIROZENOST, ÚČINNOST, BEZPEČNOST a OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ jsou zárukou dokonalé péče. Jemné složení s výtažky z čerstvých pupenů rostlin a bez obsahu parabenů vyhovuje i té nejcitlivější pleti. Není proto divu, že přípravky Placentor Vegetal jsou doporučovány dermatology a získávají si stále více spokojených zákazníků v mnoha zemích světa.

 

Výrobky jsou k dostání ve vybraných lékárnách, v e-shopu lékárny Dr. Max nebo na www.placentor.cz.

KP
Foto: Placentor
9. 8. 2016


Diskuze: příspěvků