Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Anti-age třpytivou rtěnku od MM beauty & colours

Sbírání kytiček

Spojení krásy a péče v unikátní rtěnce. Inovativní pěstící rtěnka s Anti-age účinkem je doslova nabitá pečlivě vybranými složkami pro dokonalou výživu, vyhlazení a vyplnění rtů.

Lehký nádech téměř transparentní světle růžové barvy a vysoký obsah stříbrných a zlatavých třpytek propůjčují rtům luxusní vzhled, a navíc rty opticky zvětšují.

Osvědčené přírodní složky jako ricinový olej a bambucké máslo se společně s vitaminem E se postarají o výživu a vyhlazení textury rtů, pomáhají předcházet známkám stárnutí, brání vysušení a olupováni.

Rtěnku lze používat samostatně, nebo v kombinaci s vaší oblíbenou rtěnkou

Náš tip: Zkuste tento výjimečný produkt použít navíc jako rozjasňovač. Ideálně na místa, která chcete zvýraznit, například lícní kosti a oblast pod obočím.

Více informací najdete na www.kmbeautypoint.cz.

Jedna z vás, která do konce prosince 2022 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje Anti-age třpytivou rtěnku od MM beauty & colours. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Do slosování zařadíme všechny čtenáře, kteří budou mít správný maximální počet kytiček, který odpovídá počtu příspěvků, u kterých bylo možné kytičku sebrat. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění. 30. prosincedva dny 31. prosince jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 30. prosince 2022.

Výherce:

Zabo……………….82 kytiček

Zdroj informací: MM beauty & colours
Zdroj fotografií: MM beauty & colours


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků