Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte levandulovou květovou vodu

Květová voda Levandulová je 100% čistý přírodní produkt, který vzniká při destilaci éterického oleje. Je to tedy ten nejšetrnější produkt pro citlivou pokožku.

Pečuje o kůži

Čištění a tonizace: Protože má přirozené uklidňující a antibakteriální vlastnosti, je ideální pro pleť mastnou a aknózní. Stahuje póry, pleť čistí a akné léčí i mu předchází. Použít se dá jako pleťová voda nebo pro závěrečné dočištění. 

Uklidnění drobných oděrek a popálenin: Při aplikaci na drobné řezné ranky, popáleniny a oděrky poskytuje okamžitý komfort a působí antibakteriálně. 

Přírodní repelent: Její silné aroma odpuzuje hmyz. Doporučujeme stříkat přímo na tělo a na části nepokryté oděvem. A když už něco štípne, levandulová voda toto místo zklidní. 

Vyrovnává pH a zklidňuje ekzém: Působí jako hojivý balzám. Vyrovnává pH pokožky a zvyšuje její přirozenou bariéru. 

Květová levandulová voda je také známá svou schopností podpořit celkovou regeneraci pleti a její užití je vhodné také po holení či epilaci, nebo na jemnou pokožku miminek, kdy pokožku ochrání před vznikem nepříjemných vyrážek. Výborně se hodí na pleť podrážděnou nošením roušek. 

Pečuje o vlasy 

Pro podrážděnou pokožku hlavy a lupy: Zmírňuje svědění a podráždění. 

Pro mastící se pokožku: Vyrovnává mazové žlázy, čímž reguluje sekreci mazu. 

Proti krepatění: Výborně hydratuje suché vlasy a dodává jim také vůni a lesk. 

Je aromaterapeutická 

Úleva od stresu: zmírňuje stres nebo úzkosti.

Na nespavost: Stačí nastříkat malé množství na polštáře nebo dětskou postýlku. 

Relaxační koupel: Přimíchaná do teplé koupele pomáhá zklidnit pokožku, tělo i mysl. 


Péče o domácí mazlíčky

Stříkněte levandulový hydrolát na kožich vašeho pejska před kartáčováním a zbavíte se zvířecího zápachu. Levandule má i repelentní účinky proti blechám a klíšťatům. Použití levandule je pro psy bezpečné. Jako u všech nových produktů a potravin jí však vyzkoušejte nejdříve v malých dávkách, abyste případnou negativní reakci včas zachytili. Pozor u koček – levandule pro ně může být toxická.


Vodu nastříkejte na pleť kdykoliv během dne. Hodí se také na obklady citlivých míst.


Více informací najdete na www.kmbeautypoint.cz.


Jedna z vás, která do konce července 2021 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje levandulovou květovou vodu od MM beauty & colours. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 30. července dva dny a 31. července jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení. 


Soutěž probíhá od 1. do 31. července 2021. 


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: MM beauty & colours
Foto: MM beauty & colours

Výherce:

dubjanka……………………….62 kytiček


Diskuze: příspěvků