Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte levandulovou květovou vodu

Květová voda Levandulová je 100% čistý přírodní produkt, který vzniká při destilaci éterického oleje.

Je to tedy ten nejšetrnější produkt pro citlivou pokožku. Díky tomu, že neobsahuje alkohol a má nízké pH, představuje šetrnější alternativu pleťových vod

Levandulová voda pomáhá v pokožce udržovat potřebnou dávku hydratace, a ochrání ji tak před vysušením. Oceníte ji v případě, že máte suchou pokožku nebo trpíte na lupénku či dermatitidu

Levandule je také známá svou schopností podpořit celkovou regeneraci pleti a její užití je vhodné také po holení či epilaci, nebo na jemnou pokožku miminek, kdy pokožku ochrání před vznikem nepříjemných vyrážek. Výborně se hodí na pleť podrážděnou nošením roušek. 

Díky aromaterapeutickým účinkům oceníte levandulovou vodu také v případě, že vás trápí stres, bolesti hlavy. 

Vodu nastříkejte na pleť kdykoliv během dne. Můžete ji využít také místo tonika před aplikací pečujícího krému. Hodí se také na oční obklady očí a dalších citlivých míst. Zároveň ji můžete využít také k masážím vlasové pokožky. 


Více informací najdete na www.kmbeautypoint.cz

Jedna z vás, která do konce října 2020 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje levandulovou květovou vodu od MM beauty & colours . Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 30. října dva dny a 31. října jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení. 

Soutěž probíhá od 1. do 31. října 2020. 

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: KM beauty point

Foto: KM beauty point

Výherce:

ladouch………………………………….49 kytiček


Diskuze: příspěvků