Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Naturevia UroPerfect Manózu rapid na zánět močových cest

Už jste někdy zažili infekci močových cest? Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat.

Než poběžíte k lékaři, můžete zkusit samoléčbu, která je mnohdy dostačující. V takovém případě však volte přípravky, které kombinují více složek, a to D-manózu a brusinky. Toto spojení je ideální a velmi prospěšné. Společnými silami totiž brání v přilnutí bakterií E.coli na sliznici močových cest

Naturevia UroPerfect Manóza Rapid Foto: Naturevia

D-manóza působí rychle, brusinky naopak dlouhodobě, a to až 16 hodin. Zvolíte-li přípravek Naturevia UroPerfect Manózu Rapid, tak ten kromě silné dvojky obsahuje ještě zlatobýl, který pomůže nebezpečné bakterie z těla vyplavit a tím zabránit jejich množení. 

Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém. Tento přípravek bez barviv, cukru i umělých sladidel je v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Úleva by pak měla přijít brzy.

Jedna z vás, která do konce srpna 2021 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje přípravek Naturevia UroPerfect Manózu Rapid. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 30. srpna dva dny a 31. srpna jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. srpna 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Naturevia

Foto: Shutterstock, Naturevia

Výherkyně:

karliki………………………62 kytiček


Diskuze: příspěvků