Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte parfémované tělové mléko Far Away Splendoria

Sbírání kytiček

Sebeláska v podobě vůně, díky které budete chtít prožít každý den naplno. Parfémované tělové mléko Far Away Splendoria plné života, omamné svobody a luxusu.

Tradiční vůně akordu agarového dřeva. Nyní je svěží, delikátní a smyslná. Parfémované tělové mléko Far Away Splendoria je jako stvořené pro výjimečné ženy, které hledají něco víc.

V samotném srdci této hřejivé a opojné vůně ucítíte vzácný bílý oud doplněn šťavnatou dávkou švestky Black Splendor a svěžími tóny gardénie. Celá vonná kompozice je zahalena do jemného, krémového a něžného základu vanilky.

Kategorie: květinově-orientální-dřevitá vůně

Složení: švestka Black Splendor, akord bílého oudu, vanilka

Celkovou kompozicí prochází nezaměnitelné tóny agarového dřeva („oud“), které je ve světě parfémů velmi drahou a ceněnou ingrediencí. Vůně je vhodná pro výjimečné příležitosti, dokonalá na večer.

Jedna z vás, která do konce května 2023 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje parfémované tělové mléko Far Away Splendoria. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Do slosování zařadíme všechny čtenáře, kteří budou mít správný maximální počet kytiček, který odpovídá počtu příspěvků, u kterých bylo možné kytičku sebrat. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění. 30. května dva dny 31. května jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2023.

Výherce:

bozka……………….69 kytiček

Zdroj informací: Avon
Zdroj fotografií: Avon


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků