Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte řasenku s růstovým sérem

Sbírání kytiček

Okouzlete své okolí uhrančivým pohledem. Vyzkoušejte řasenku, díky níž docílíte krásně černých, hustých a dlouhých řas.

Jistě oceníte, když bude mít řasenka zároveň zkrášlující a pěstící účinek. Nová řasenka s růstovým sérem MM beauty & colours je nabitá účinnými složkami. Můžete si ji pořídit nejen pro sebe, ale je i naším tipem na dárek bez rizika, že se netrefíte do vkusu.

Ultra černá řasenka dodá řasám objem i délku, a navíc díky extra porci výživných složek udržuje řasy v kondici a podporuje jejich růst. Gelovo-krémová konzistence zaručuje snadné a rovnoměrné nanášení bez žmolkování. Pro perfektní a důkladně vyživené řasy po celý den.

Pokud se vám nová řasenka s růstovým sérem líbí, podařilo se nám pro vás domluvit slevu 100 Kč. Stačí při objednávce zadat do poznámky kód Mezizenami.cz.

Jedna z vás, která do konce listopadu 2022 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje řasenku s růstovým sérem od MM beauty & colours. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Do slosování zařadíme všechny čtenáře, kteří budou mít správný maximální počet kytiček, který odpovídá počtu příspěvků, u kterých bylo možné kytičku sebrat. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění. 29. listopadu dva dny 30. listopadu jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 30. listopadu.

Výherce:

bali…………………………….93 kytiček

Zdroj informací: MM beauty & colours
Zdroj fotografií: MM beauty & colours


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků