Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte řasenku Wonder’Volume Thrill Seeker

Chcete vytvořit okamžitý šokující objem řas bez jejich zatížení. Objevte novou řasenku od Rimmelu s krémovým složením obohaceným o pečující pantenol, díky kterému budouvaše řasy pocitově hebčí, jemnější a pevnější.

Rimmel London Wonder'Volume Thrill Seeker řasenka
Rimmel London Wonder’Volume Thrill Seeker řasenka

Dodejte svým řasám odvážný objem a úžasnou délku, a to bez jakéhokoliv zatěžkávání. Řasenka Wonder’Volume Thrill Seeker nabízí intenzivní barvu i objem, díky čemuž dosáhnete s každou další vrstvou čím dál úchvatnějšího líčení.!

Budete nadšená z ultra měkkého kartáčku značky Rimmel London, který zachytí každičkou řasu pro vytvoření vzrušujícího objemu od kořínků až ke konečkům. Hyper jemné štětinky kartáčku jsou k řasám šetrné a zajistí rychlou a snadnou aplikaci bez chyb. A nebojte se – tahle dlouhotrvající řasenka je odolná vůči žmolkování a rozmazávání po celý den.

  • První složení řasenky Rimmel, které je krémové a obohacené o pečující pantenol.
  • Ultra měkký kartáček, který zachytí každičkou řasu pro dodání vzrušujícího objemu od kořínků až ke konečkům.
  • Řasy okamžitě vypadají delší i silnější.
  • Řasy jsou pocitově hebčí, jemnější a silnější bez jakéhokoliv zatěžkávání
  • Rychlá a jednoduchá aplikace bez žmolků.
  • Odolná vůči rozmazání po celý den

Jedna z vás, která do konce listopadu nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje Wonder’Volume Thrill Seeker od Rimmelu. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 29. listopadu dva dny a 30. listopadu jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 30. listopadu 2023.

Zdroj informací: Coty
Zdroj fotografií: Coty


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků