Soutěže

Sbírejte kytičky vyhrajte parfémovanou vodu Far Away Splendoria

Sebeláska v podobě vůně, díky které budete chtít prožít každý den naplno. Dámská parfémovaná voda plná života, omamné svobody a luxusu.

Tekuté zlato parfumérství Středního východu, které si zamilujete natolik, že budete každý den toužit po této špetce okázalosti a honosnosti.

Tradiční vůně akordu agarového dřeva. Nyní je svěží, delikátní a smyslná. Parfémovaná voda Far Away Splendoria je jako stvořená pro výjimečné ženy, které hledají něco víc.

V samotném srdci této hřejivé a opojné vůně ucítíte vzácný bílý oud doplněn šťavnatou dávkou švestky Black Splendor a svěžími tóny gardénie. Celá vonná kompozice je zahalena do jemného, krémového a něžného základu vanilky.

Parfémovaná voda Far Away Splendoria je tou pravou volbou pro zvláštní a výjimečné příležitosti. Ať je každý váš den výjimečný.

Kategorie: květinově-orientální-dřevitá vůně

Složení: švestka Black Splendor, akord bílého oudu, vanilka

Celkovou kompozicí prochází nezaměnitelné tóny agarového dřeva („oud“), které je ve světě parfémů velmi drahou a ceněnou ingrediencí. Vůně je vhodná pro výjimečné příležitosti, dokonalá na večer.

Jedna z vás, která do konce ledna 2023 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje parfémovanou vodu Far Away Splendoria. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Do slosování zařadíme všechny čtenáře, kteří budou mít správný maximální počet kytiček, který odpovídá počtu příspěvků, u kterých bylo možné kytičku sebrat. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění. 30. ledna dva dny 31. ledna jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. ledna 2023.

Výherce:

Vera Hofmanová……………84 kytiček

Zdroj informací: Avon
Zdroj fotografií: Avon


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků