Společnost

Show Jana Krause – David Vávra, Anna Fialová a Monika Plachá

Sbírání kytiček

Architekt, herec a spisovatel David Vávra, herečka Anna Fialová a koňská chiropraktička a masérka koní Monika Plachá se představí v Show Jana Krause.

David Vávra

Architekt, herec a spisovatel. Absolvoval Fakultu stavební na ČVUT a Akademii výtvarných umění v Praze. Společně s Milanem Šteindlerem v 70. letech v Praze spoluzakládal divadlo Sklep. Jako architekt působí především v Praze a okolí. Je znám též jako spoluautor a zasvěcený průvodce úspěšného televizního seriálu Šumná města. Působí i jako příležitostný básník. 

Anna Fialová

Herečka, vnučka herce Karla Fialy, známého postavou Limonádový Joe. Jejím filmovým debutem byl snímek Román pro ženy. Proslavila se seriálem Vinaři, kde ztvárnila Julii Vlčkovou. Objevila se také v dětské roli v muzikálu Golem. Aktuálně ji bude možné vidět v seriálu Mordparta, kde hraje dceru Jiřího Bartošky. 

Monika Plachá

Založila Služby pro zvířata. Poskytuje komplexní terapeutickou péči pro koně a malá zvířata. Specializujeme se na chiropraxi, rehabilitační masáže, myofasicální techniky a kinesiotaping. Tyto služby zatím, na rozdíl od našich západoevropských sousedů, nejsou u nás brány jako standardní péče o čtyřnohé mazlíčky. Je tedy u nás v tomto směru průkopnicí, obzvláště v péči o koně. Je také prvním Čechem, který tento obor studoval v zahraničí a získal mezinárodní licenci v oblasti rehabilitačních masáží pro koně.

Připravila: Katka
Foto: Prima

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků