Tipy

Silan Supreme

Neexistuje nic lepšího než se nechat hýčkat. Ať již jemnou vůní, drahými šperky či elegantním oblečením vyrobeným z těch nejjemnějších materiálů.

Nyní je možné dopřát si toto potěšení každý den díky luxusní novince v péči o oblečení od firmy Henkel – aviváží Silan Suprême, která byla vytvořena pro všechny milovníky vytříbených francouzských vůní. 

Výjimečně krémová aviváž s miliony zjemňujících částeček a vzácnými vůněmi, byla vyvinuta ve spolupráci s francouzskými parfuméry tak, aby poskytla okouzlující svěžest a neodolatelný požitek smyslů. Inspirováná vybranými francouzskými parfémy, nejnovější Silan přináší pařížský luxus přímo do vašeho šatníku. 

Nová kolekce Silan Suprême dodá oblíbenému oblečení, prostěradlům, ručníkům a povlečení svůdné aroma nejvybranějších francouzských vůní. Nechat se rozmazlovat po francouzsku můžete hned třikrát a pokaždé jinak! 

K dispozici jsou tři luxusní varianty Romance, Passion a Glamour

Romance 

Růžový Silan Suprême vás přenese do elegancí a romantikou překypujících ulic jarní Paříže v čase, kdy rozkvétá. Váš šatník díky tomu ovládne rafinovaná květinová vůně. Kombinace aroma krémové růže, santalového dřeva a pyžma vás zajisté omámí a vy se romanticky zamilujete do vůně vašeho oblečení! 

Glamour 

Zlatý Silan Suprême je ztělesněním luxusního životního stylu, o kterém se může mnohým z nás jen zdát. Nechte své touhy zavítat do svého šatníku s originální květinově-dřevitou vůní posílenou o omamné aroma drahých francouzských parfémů spolu se svěžest sicilského pomeranče a kalábrijského bergamotu. Silan Suprême Glamour vyhoví i té nejnáročnější dámě! 

Passion 

Fialový Silan Suprême donutí vaše srdce bít ještě o něco rychleji. Inspirovaný moderní klasikou francouzských parfumerií, Silan Suprême Passion představuje vášnivou kombinaci vzácných ingrediencí jako jsou dřevité tóny tonky, omamná vůně vanilky nebo svěží květinové aroma jasmínu či nadčasové růže. Silan Suprême Passion si vás jednoduše získá!

Připravila: Katka
Foto: Henkel


Diskuze: příspěvků