Shopping

Silidyn: dárek pro krásu i zdraví nyní za výhodou cenu

Sbírání kytiček

Podpořte své zdraví, krásu i kondici.

Přírodní kapky Silidyn zlepší kvalitu vašich vlasů, nehtů, kůže i kostí, kloubů a šlach.


Nedávno se na trhu objevil nový přírodní přípravek Silidyn Rejuvenate, který výrazně pomáhá zlepšení kvality nehtů, vlasů, ale stejně i chrupavek, kloubů a kostí. Silidyn ve formě kapek obsahuje nejlépe vstřebatelnou formu křemíku – kyselinu orthokřemičitou.

Již od dovršení 21. roku věku křemíku v organismu začíná ubývat, což se projevuje vyšší lámavostí nehtů a vlasů. Křemík v organismu aktivuje tvorbu keratinu a kolagenu, základních částí pojivových tkání – tedy i kostí, kloubů, šlach, chrupavek, cév a také vlasů a nehtů. Doplnění křemíku pomocí každodenního užívání kapek Silidyn Rejuvenate se pozitivně projeví na kvalitě vlasů i nehtů, ale hlavně také kostí, chrupavek a cév, již po pár týdnech. 1 lahvička Silidynu stačí na dva měsíce užívání.


Kapky Silidyn obsahují kromě kyseliny orthokřemičité také mangan, zinek, bor, MSM, OPC a selen pro antioxidační efekt, podporu imunitního systému a celkovou buněčnou regeneraci.

Před Vánocemi oceníte akci 2 + 1 zdarma. Budete mít Silidyn jako skvělý dárek pro své blízké i pro sebe.

 

Pro uplatnění slevy 2+1 Silidyn zdarma zadejte při objednání Silidynu za normální cenu 492,-Kč množství 2 ks a poté zadejte v sekci slevové kupóny kód 2+1, tím získáte 3. kus Silidynu zdarma. Slevy nelze kombinovat s dalšími slevami. Objednávat můžete na adrese www.ceemed.cz.
 

Komerční prezentace
Foto: Ceemed
10. 12. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků