Děti

Škeble s kanónem a duchové prokletých pirátů

Sbírání kytiček

Zní to podivně a strašidelně, ale ono to má být hrůzostrašné. Ostatně děti to milují a zejména chlapečkům se to určitě bude líbit.

Nejsou to však ani názvy scifi filmů, ani obrázkových knížek, ale něco docela jiného. Zkrátka je to PLAYMOBIL – oblíbené sady s panáčky a řadou různých doplňků, se kterými si děti dokáží hrát celé hodiny.

Nová kolekce je tentokrát plná duchů loupeživých pirátů, kteří navždy brázdí hladiny oceánů. Osedlali si tříhlavou mořskou příšeru, jezdí na útočném rejnokovi, ovládají obřího kraba s hrozivými klepety a do kostry velryby a velké škeble uložili svůj kanón.
Základnu mají na velké lodi, která doopravdy plave. Kanón skutečně střílí, mořská příšera plave a je možné ji opatřit podvodním motorem stejně jako loď. A když zhasnete, zjistíte, že duchové svítí!
 
Lod prokletých pirátů

Loď prokletých pirátů

Hračky s duchy prokletých pirátů a mořských příšer plné funkčních částí a vypracovaných detailů (skrytý poklad v podpalubí, skrýš duchů) jsou určeny pro děti od 4 let a koupíte je například v prodejnách Pompo, Sparky´s, Pinito, Bambule, Tesco, Interspar nebo na www.panacci.cz.

Co v nové kolekci například najdete?

Loď prokletých pirátů (1849 Kč) –  plave na vodě, je funkční i na suchu. V podpalubí je skrytý poklad i soudky s rumem. Pomocí páčky vylézají duchové ze svých skrýší. Je možno rozšířit o podvodní motor. Délka lodi 57 cm.

 Duchové pirátů

Duchové pirátů

Duchové pirátů (209 Kč) Po zuby ozbrojení duchové tří pirátů. Třeste se! Ve tmě svítí. 

 Škeble s kanónem

Škeble s kanónem

Škeble s kanónem (489 Kč) V téhle škebli nenajdete perlu, ale funkční kanón. Navíc hračka obsahuje malou tříhlavou mořskou příšeru.

Připravila: Šárka
Foto: Playmobil
27. 1. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků