Shopping

Škola je za dveřmi. Už máte nové potřeby pro své děti?

Sbírání kytiček

Ač tím samotné školáky moc nepotěšíme, nový školní rok se kvapem blíží. Zpozornět by však měli i rodiče. Školáci i školačky totiž budou jistě potřebovat nové a kvalitní potřeby! Pokud jste nechali své nákupy na poslední chvíli, podívejte se na tipy na výhodné nákupy.

Bez školního batohu to opět nepůjde

Žádný školák ani školačka se pochopitelně neobejdou bez batohu. Ten musí být především kvalitní a zároveň dostatečně rozměrný, aby se do něj vešly všechny pomůcky, svačina, přezuvky apod. Dětem se navíc musí jejich taška do školy líbit. Prohlédnout si můžete kvalitní a pohledné batohy Topgal, které snoubí praktickou stránku s krásnými motivy. Děti si je okamžitě zamilují a do školy budou chodit zase o něco raději.


Školní sešity a bloky v mnoha variantách

Mezi školními potřebami mají důležité místo i sešity. Těch lze již tradičně pořídit celou řadu – liší se velikostí, počtem stran i linkováním. Pro holky a kluky je samozřejmě ideální, pokud jim koupíte školní sešity s krásnými obaly, které jim nepochybně udělají radost. Kromě toho máte k dispozici rovněž pestrý sortiment zápisníků a bloků, do kterých si rovněž mohou dělat nejrůznější poznámky.


Další důležité školní potřeby

Pokud chcete, aby vaši potomci nosili domů dobré známky, můžete rovněž vybírat z nejrůznějších učebnic. Nejde-li tedy synovi či dceři určitý předmět, pořiďte jim učebnici navíc. Součástí jejich studovny by navíc měla být mapa či glóbus. Do školy budou zase děti potřebovat různé psací a výtvarné potřeby, dětskou peněženku apod. To vše si přitom můžete objednat v e-shopu Sevt.cz, a to s 12% slevou na školní potřeby do 31. 8. 2015!

 

KP
Foto: iStock
26. 8. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků