Gastro

Sladká pauza

Ať už jdete do práce nebo do školy, nezapomeňte si přibalit svačinku. A občas se nevyhýbejte ani té sladké.

Novinkou na českém trhu jsou oplatky „Pausen Schnitte“ od společnost Manner. Křehké třívrstvé vafle jsou prokládané oříškovým krémem spolu s nadýchaným mléčným krémem a křupavou oplatkou. Oplatkové řezy si můžete vychutnat ve dvou variantách: „Original“ a „Cacao“ s extra porcí kvalitní Manner čokolády na povrchu oplatky.
 
Oplatky jsou mezi podobnými oplatkami ojedinělé – neobsahují ztužené tuky a obsahují kvalitní kakao z vlastní pražírny, vysoký 12% podíl lískových oříšků a mléko z Rakouska. Výroba oplatek je dle tradiční receptury z těch nejkvalitnějších surovin. Oplatky koupíte ve čtyř packu 96g (25,90 Kč).
 
 Pausen Schnitte Cacao

Pausen Schnitte Cacao

Pausen Schnitte Cacao s extra porcí čokolády ocení především ti, kteří mají rádi kvalitní čokoládu. Třívrstvé oplatky skrývají v jedné vrstvě lískooříškový krém a v druhé nadýchanou mléčnou náplň, navíc jsou přelity kvalitní čokoládou Manner.

 
 Pausen Schitte Original

Pausen Schitte Original

Pausen Schnitte Original jsou tu pro ty, kteří dávají přednost vaflím bez polevy a netrvají na obsahu čokolády. I tyto oplatky si zachovávají stejně jemnou mléčnou náplň a lískooříškový krém, který obsahuje 12% oříšků.

 
Připravila: Šárka
Foto: společnost Manner
13.9.2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků