Shopping

Šmoulové jsou zpátky v Albertu

Sbírání kytiček

Děti si ode dneška 20. srpna 2014 užijí spoustu zábavy při sbírání šmoulích postaviček a hraní her a zároveň se dozvědí, jak má vypadat správná zdravá svačinka. Šmoulové totiž přináší řadu tipů na jednoduché a chutné recepty. Od středy 20. srpna se s nimi budou setkávat zákazníci supermarketů a hypermarketů Albert, od 27. srpna také zákazníci v prodejnách SPAR a INTERSPAR. Kampaň poběží až do 7. října 2014.

Vyšmoulená sbírka za nákupy 

V průběhu celé kampaně získají zákazníci za každých 200 Kč nákupu a při nákupu partnerských produktů v prodejnách Albert, SPAR a INTERSPAR jeden bod. Za šest bodů dostanou balíček se třemi figurkami. Každý tak v jednom balíčku objeví dvě různé postavičky šmoulů a k nim jednu figurku ovoce nebo zeleniny. Jednotlivé figurky se dají libovolně spojovat, takže si z nich děti mohou vytvořit kombinace podle vlastních představ.

Kompletní sbírka obsahuje 14 různých šmoulích postaviček a 6 druhů ovoce a zeleniny. Čím více figurek je ve sbírce, tím zábavnější spojení je možné vytvořit. V prodejnách lze navíc zakoupit také sběratelský pytlík za 25 Kč, aby se figurky nepoztrácely.

Ovoce a zelenina hraje u šmoulů prim

„Cílem naší nové kampaně je především naučit děti zábavnou formou zásadám zdravého stravování. Nejenže díky šmoulům, kteří jsou mezi dětmi oblíbení, upozorníme na význam ovoce a zeleniny, ale zároveň našim zákazníkům poskytneme řadu receptů na zdravé snídaně či svačiny, které budou k dispozici na speciálně vytvořené mikrostránce,“ uvádí Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka obchodního řetězce Albert, která vede tým připravující celou kampaň.

V prodejnách Albert jsou k dispozici produkty označené logem Vím, co jím, které splňují definovaná nutriční kritéria, takže obsahují minimální množství soli, přidaných cukrů nebo například tuků. Aby byl výběr zdravých potravin při nákupu co nejjednodušší, lze je rozpoznat také podle šmoulích obalů a značky Albert Quality. Zapomínat by se však nemělo ani na ovoce a zeleninu, které jsou zdrojem řady potřebných vitamínů.

Šmoulí výpravy online i na prodejnách

Na nově vytvořené mikrostránce www.albert.cz/smoulove bude k dispozici seznam jednotlivých šmoulích figurek, kde si zákazníci budou moci odškrtnout ty, které již mají ve své sbírce. Pro děti budou připravené také zábavné hry a šmoulí recepty.

Na webových stránkách www.interspar-smoulove.cz budou mít návštěvníci možnost zapojit se do soutěže o 10 dárkových poukázek na hračku v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru. Současně zde naleznou informace o akci, její pravidla a seznam aktuálních sponzorských produktů.

Připravila: Katka
Foto: Albert
20. 8. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků