Soutěže

Soutěž o bavlněné povlečení do dětské postýlky od značky Matějovský

Víte, že kvalitní ložní prádlo může přispět ke zdravému spánku? Zvláště při výběru ložního prádla pro naše nejmenší je důležité dbát na kvalitu použitých materiálů.

Děti vnímají povlečení všemi smysly. Dopřejte jim proto přírodní hebký materiál, do kterého se s radostí zachumlají. Zvolte kvalitní bavlnu, která neruší šustěním. Dítka se mnohdy rozhodnou i „ochutnat“ cíp peřinky. Pokud postýlky vybavíte certifikovaným textilem, máte jistotu, že se jedná o zdravotně nezávadné produkty. Barevné pohádkové vzory přitáhnou dětskou pozornost, jemné tóny doladí atmosféru dětského pokoje. 

Vše pro pohádkové snění 

Kompletní výbavu do dětských postýlek nabízí značka Matějovský, tradiční český výrobce povlečení a bytového textilu. V nabídce najdete pestrou paletu certifikovaného ložního povlečení, prostěradel, přikrývek i polštářů.

Povlečení značky Matějovský splňuje zákonné podmínky certifikace výrobků pro děti do 3 let, kterou uděluje Textilní zkušební ústav,“ zdůrazňuje Kateřina Vařechová, ředitelka společnosti Matějovský.

Tři z vás mohou vyhrát dětské povlečení Námořníček (povlak na peřinku 90/130, povlak na polštář 40×60) značky Matějovský! Nápadité námořnické povlečení do dětské postýlky rozzáří každý pokojíček dokonalou kombinací bílé s tmavě modrou barvou a hravými námořnickými dekory v pestré červené barvě. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.

Soutěž probíhá od 6. do 20. června 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Matějovský
Foto: Matějovský


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaké zapínání má ložní povlečení od značky Matějovský?
zvolili správnou odpověď
Zip
uživatelé
1. místo - brouček38
2. místo - lála2000
3. místo - ajik1


Diskuze: příspěvků