Soutěže

Soutěž o Čistící balzám a detoxikační masku z řady Tilia

Dopřejte sobě i své pleti úžasný rituál. Uvolněte se a poddejte se volnému proudění životní síly, které spouští důmyslná kombinace aktivních látek přírodních přípravků.

Nejprve si pleť odličte čistícím balzámem Tilia a pak si vychutnejte detoxikační masku Tilia. 

Čisticí balzám Tilia 

Nechte se hýčkat tou nejjemněji vonící emulzí, jakou si umíte představit. Přes mimořádnou jemnost dokáže tento lipový balzám pečlivě vyčistit pleť a odstranit i líčidla. Obsažený včelí med zklidňuje a zvláčňuje pokožku a ve spojení s červeným jílem z ní šetrně odstraňuje odumřelé buňky, zbavuje ji přebytečné mastnoty a doplňuje jí stopové prvky s minerály. Meruňkový olej podporuje pružnost pleti, extrakty z přesličky rolní a kasie křídlaté pleť zpevňují a podporují její regeneraci. 

Detoxikační maska Tilia 

Dovolte omamně sladké vůni lípy a medu prostoupit každým pórem vaší pleti. Díky svému složení má lipová maska okamžitý vypínací a projasňovací účinek. Včelí med spolu s červeným jílem pomáhají odlučovat odumřelé kožní buňky a toxiny, pleť tak po použití masky zůstává harmonizovaná a zachovává si svěží a mladistvý vzhled. Včelí med zajišťuje spolu s hlavními bioaktivními látkami důkladnou hydrataci pokožky, přesličkový extrakt ji navíc zpevňuje a posiluje její přirozenou ochranu.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nobilis.cz

Tři z vás mohou vyhrát Čistící balzám a detoxikační masku z řady Tilia.

Soutěž probíhá od 7. do 21. února 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Nobilis Tilia

Foto: Nobilis Tilia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaka je hlavni slozka Lipove detoxikacni pece?
zvolili správnou odpověď
Lípa
uživatelé
1. místo - kofilka
2. místo - Vondrous
3. místo - kytka


Diskuze: příspěvků