Soutěže

Soutěž o cyklosukni CRAFT CHARGE

Dámy, pro vás, které se nebojíte být elegantní v každé situaci zařadila značka funkčního oblečení CRAFT do kolekce dámskou cyklosukni.

Součástí cyklosukně je cyklistická vložka INFINITY C3. V cyklošortkách a sukních od značky CRAFT můžete nají celkem 5 druhů cyklovložek CRAFT INFINITY, které jsou určeny pro ženy. 

Ženy i muži mají jinou tělesnou stavbu, konkrétně ženy mají zpravidla větší rozestup sedacích kostí, proto zde pro unisex není místo. 

Protože víme, že není jednoduché se v nabídce zorientovat, můžete využít jednoduchý selektor cyklokalhot, který vám pomůže vybrat ty správné cyklokalhoty se správnou cyklistickou vložkou. 

Právě cyklokalhoty se správnou cyklistickou vložkou můžou rozhodnout, jestli budete jízdu na kole den po dni milovat, nebo den za dnem ještě více nenávidět. Selektor najde ZDE

Dvě soutěžící, které správně odpoví na soutěžní otázku níže získají právě cyklosukni CRAFT CHARGE. 

Nezapomínejte na základní pravidlo – vždy naostro! Pod kalhoty s cyklovložkou se spodní prádlo jednoduše nenosí. Vyhněte se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů a švů. Navíc eliminujete riziko „chycení vlka“. A ano, cyklokalhoty je třeba po každém delším použití vyprat.

Nápovědu najdete v selektoru cyklokalhot.

Soutěž probíhá od 26. července do 9. srpna 2020.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: Craft

Foto: Craft


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
1. Vložka INFINITY C3 je určena na:
zvolili správnou odpověď
Delší výlety přírodou
uživatelé
1. místo - zenuska
2. místo - jedlicka


Diskuze: příspěvků