Soutěže

Soutěž o Dr. Entner Omlazující sérum kyseliny hyaluronové

Sbírání kytiček

Anti-age kosmetika Dr. Entner výrazně aktivuje tvorbu nových buněk a růst kolagenových vláken a tím účinně bojuje proti stárnutí.

Jak vám omlazující sérum pomůže získat hebkou a rozjasněnou pleť?

Působí hloubkově a zanechá ošetřenou pokožku viditelně hladší, vypnutou a navrátí jí její krásný a mladistvý vzhled. Dokázali jsme do séra dostat maximální koncentraci kyseliny hyaluronové v molekulách s extrémně nízkou váhou (pouze do 50 kDa). Díky tomu se účinná omlazující látka nedrží jen na povrchu pokožky a lehce proniká kožní bariérou. Pomocí séra rychle dosáhnete profesionálních výsledků i doma.

Proč pleť potřebuje doplňovat kyselinu hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v celém našem těle a je základní substancí při tvorbě buněk. Jedna molekula na sebe dokáže navázat až 4000× více vody, a tím pokožku udržovat hluboce hydratovanou a vyživenou. Množství kyseliny hyaluronové v těle však s narůstajícím věkem klesá a naše kůže je čím dál více vystavována nepříznivým vlivům okolí a stresu. Abychom zmírnili projevy stárnutí, jako jsou vrásky nebo povadlá pleť, je potřeba tuto kyselinu doplňovat.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.drentner.cz/ha/kyselina-hyaluronova

Jeden z vás může vyhrát Dr. Entner Omlazující sérum kyseliny hyaluronové.

Soutěž probíhá od 29. ledna do 12. února 2023.

Výherce:

Ame2009

Zdroj informací: Dr. Entner
Zdroj fotografií: Dr. Entner


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků