Soutěže

Soutěž o emulzi pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí HELIOCARE 360° A-R Emulsion SPF 50+

Lékařská sluneční kosmetika HELIOCARE, která ve Španělsku představuje to nejlepší ve své kategorii, přichází na český trh s novinkou. HELIOCARE 360° A-R Emulsion SPF 50+ ochrání před nástrahami slunce i velmi citlivou pleť s tendencí k začervenání.

HELIOCARE 360° A-R Emulsion SPF 50+ – emulze pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí

Poskytuje velmi vysokou fotoprotekci proti UVB/UVA záření, Visible IR-A i modrému světlu. Je obohacena o patentovaný příprodní filtr Fernblock – přírodní extrakt s intenzivním antioxidačním a reparačním účinkem. Obsahuje AR systém pro ochranu před faktory způsobujícími červenání u citlivé pleti. AR systém se skládá z těchto přísad: Extrakt z Physavie – pomáhá zklidnit pleť, extrakt z Rosabory – zklidňuje pleť a eliminuje její tendence k zarudnutí, Glutathion – silný antioxidant chránící před hyperpigmentací. Obsahuje výhradně minerální sluneční filtry a vitamin E.

Velmi jemně tónovaná, lehká a snadno aplikovatelná textura s přísadami pro sjednocení tónu pleti, zamaskování zarudnutí i červených skvrn na pleti. Vhodná pro všechny typy pleti, zejména však pro velmi citlivou pleť, kterou trápí například Rosacea (tzv. Růžovka). Nekomedogenní, bez parfemace, dermatologicky a oftalmologicky testovaný produkt.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku se dozvíte na www.tarsio.cz.

Tři z vás mohou vyhrát HELIOCARE 360° A-R Emulsion SPF 50+

Soutěž probíhá od 14. do 28. května 2023.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: Tarsio MedicalDiskuze: příspěvků