Soutěže

Soutěž o funkční triko CRAFT Active Comfort

V nové kolekci švédská značka CRAFT pro sezonu podzim/zima 2017 opět představuje prověřený systém tří na sebe navazujících vrstev, jehož je průkopníkem. Ten se osvědčil rekreačním i vrcholovým sportovcům i při těch nejnáročnějších fyzických disciplínách.

Vrstva 1

Funkční triko Craft Active Comfort
Funkční triko Craft Active Comfort

Základní vrstva se nosí se jako první vrstva na tělo a jeho hlavním úkolem je účinně odvádět přebytečný pot a vlhkost a udržet tak optimální mikroklima u pokožky. Nyní můžete soutěžit o funkční triko Craft Active Comfort.

Stálice v řadě funkčního prádla Craft, prádlo Active Comfort, určená pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Díky módnímu decentnímu designu je triko vhodné také na běžné nošení. O pohodlí se postará volnější střih, raglánové rukávy a ploché švy, které zamezí nepříjemným odřeninám nebo pružné manžety na koncích rukávů a na spodním dílu. S tímto prádlem bude sportovně zaměřený jedinec spokojený po celý rok, pokud bude chladné léto. Stačí zvolit verzi krátkého rukávu.

Více informaci a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.craft.cz.

Chcete otestovat funkční prádlo na vlastní kůži? Stačí odpovědět na soutěžní otázku a tři z vás vyhrají funkční triko Craft Active Comfort.

Soutěž probíhá od 6. do 20. listopadu 2022.

Výherci:

zlato12
koule
Saturnin

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Craft
Zdroj fotografií: CraftDiskuze: příspěvků