Soutěže

Soutěž o hydratační tělový šampon a tělový balzám od SynCare

Máte pocit, jako by vašemu tělu chyběl glanc? Pokožka působí vysušeně a vytvářejí se drobné vrásky nebo šupinky? Může to způsobit slunění, ale také častá koupel v bazénu nebo mořská voda. Důležité je, že se slunění ani plavání vzdávat nemusíte. Úplně totiž postačí, nezapomínat na tělovou péči.

Aby pokožka působila opět šťavnatě, k tomu pomůže stimulující tělová péče SynCare. Orientuje se na 3 základní principy, jak udržet pokožku mladou a vitální: hydratuje, regeneruje a vyhlazuje její reliéf.

Hydratační tělový šampon SynCare

SynCare tělový hydratační šampon
SynCare tělový hydratační šampon

Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která v kombinaci s arganovým olejem a výtažky z levandule přináší pokožce značnou dávku hydratace. Tělový šampon pokožku zbytečně nevysušuje, právě naopak. Postará se o její výživu a současně ji, díky levanduli dokáže také zklidnit. A to ocení zejména jedinci s citlivou pokožkou, náchylnou na začervenání a různé lišeje.

SynCare tělový šampon nenechá vaši pokožku stárnout, a je tak příjemný. Na těle vytváří jemnou pěnu, která pomůže odstranit nečistoty i pot, a přitom na těle nezanechává nepříjemný film. Jde o delikátní péči, kterou si zamilujete. Dokáže udělat ze sprchování rituál, po kterém zůstane pokožka vašeho těla vláčná a svěží.

Tělovým balzám SynCare – vyhladí pokožku a prodlouží opálení.

Tělovým balzám SynCare Foto: Syncare
Tělovým balzám SynCare

Balzám se 100% kyselinou hyaluronovou vydatně hydratuje, vyhlazuje a viditelně zjemňuje pokožku těla. Navíc vám pomůže prodloužit letní opálení. Díky lehké konzistenci se lehce vstřebává a potěší i jeho jemná parfemace, která tělo lehce provoní.

Kyselina hyaluronová v kombinaci s vitamínem C dokážou pokožku dokonale vyživit a současně působí jako osvěžující vodní sprška. Silná hydratační schopnost zabrání vysoušení kůže a tvorbě šupinek, takže vaše pokožka zůstane vyhlazená bez známek stárnutí.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček od SynCare.

Soutěž probíhá od 4. do 18. září 2022.

Výherci:

deborka1
alexandraanna
vladena

Zdroj informací: SynCare
Zdroj fotografií: Shutterstock, SynCareDiskuze: příspěvků