Soutěže

Soutěž o luxusní zlatou kazetu SynCare

Oblíbeným vánočním dárkem jsou vánoční kazety. Příjemné překvapení s dávkou luxusu slibují dárkové kazety SynCare s omlazujícím obsahem přípravků na obličej i na tělo. Najdete v nich luxusní krémy, připravené hýčkat vaši pokožku 24 hodin denně a posílit její půvab.

V SynCare dobře vědí, co je pro pleť nejlepší a respektují její individuální požadavky. Proto nabízí 4 typy kazet s odlišným obsahem a v různých barvách. Je libo zlatou, modrou, růžovou nebo bílou? Záleží jen na Vás, pro kterou se rozhodnete.

Modrá kazeta Renovia

Modrá kazeta SynCare Renovia
Modrá kazeta SynCare Renovia

Obsahuje komplexní 24hodinovou péči o váš vzhled. Cílí na odstranění 3 nejčastějších projevů stárnutí – vrásky, zpevnění a vyhlazení pleti.  Péče Renovia dokáže aktivovat přirozenou regeneraci pleti zejména během noci, zatímco během dne umocní její půvab a poskytne potřebnou ochranu.  Hedvábná textura a silný anti-aging účinek potěší každou pleť, která volá po omlazení. Luxusní péče Renovia umožní cítit se a působit skvěle. Cena 1534 Kč

Zlatá kazeta SynCare

Zlatá kazeta SynCare
Zlatá kazeta SynCare

Zlatá kazeta SynCare nabízí mix krémů pro regeneraci a obnovení jasu pleti. Regenerační NeoVitalia s výtažky z šípku vrátí pleti ztracenou vitalitu. Díky obsahu oligo mořského kolagenu a vitaminu C ze šípkového extraktu má přímý regenerační a hydratační účinek na pleť. Současně aktivně brání stárnutí pleti díky kombinaci ušlechtilých olejů, extraktů a účinných látek v čele s vitaminem C a projasňujícím enzymem.
Illumenia ji dokonale projasní a obdaří mladistvou jiskrou. Vytváří na pleti lehký ochranný film, hýčkající pokožku až 12 hodin po její aplikaci.
NeoVitalia regenerační maska obohacuje pleť o zlato, mořský oligokolagen, nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, antioxidační bakuchiol, vitaminy C a A. S touto péčí pokožka krásně rozkvete i když je venku pošmourná zima. Cena 3488 Kč.

Bílá kazeta SynCare

Bílá kazeta SynCare
Bílá kazeta SynCare

Přináší kompletní tělovou péči, o kterou se postará 100% kyselina hyaluronová. Jemný tělový šampon, výživný balzám a krémy na ruce i nohy vám umožní, udělat si z každodenní hygieny příjemný rituál. Budete překvapeni, jak zjemní a vyhladí pokožku na všech místech těla. Cena: 685 Kč.

Růžová kazeta SynCare

Růžová kazeta SynCare
Růžová kazeta SynCare

V této něžné barvě je kazeta se sérií krémů RenoHyal pro citlivou a vyčerpanou pleť, která potřebuje oživit. Obsahuje denní a noční krém i krém na jemné oční okolí. Omlazující peptid Matrixyl v kombinaci s C vitamínem a kyselinou HA dokážou intenzivně hydratovat, dokonale vyhladit reliéf pokožky a přispět tak k jejímu omlazení. Cena 1968 Kč.

A pokud se nemůžete rozhodnout, který přípravek je pro vás nejvhodnější, svěřte se do péče profesionálů.

S tím, co je pro vaši pleť nejlepší, vám ochotně poradí tým odborníků dermatologického centra SynCare v Brně nebo můžete využít on-line poradnu www.syncare.cz.

Jeden z vás může vyhrát zlatou kazetu SynCare.

Soutěž probíhá od 11. prosince 2022 do 1. ledna 2023.

Výherce:

mikous

Zdroj informací: SynCare
Zdroj fotografií: Shutterstock, SynCare


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků