Soutěže

Soutěž o mast a krém CutisHelp na ekzém

Atopický ekzém je jedno z častých kožních onemocnění. Střídají se období klidu, kdy je kůže lepší a období vzplanutí se silným výskytem ekzému.

Na kůži se objevují zarudlá šupinkatá ložiška, která svědí. Onemocnění se nejprve projevuje na obličeji, poté přechází na ruce a nohy. Atopický ekzém vzniká hlavně v ohybech kůže a zpočátku velmi svědí. Škrábáním se pak do kůže dostává infekce, a to ekzém ještě zhoršuje. Šupinkatá ložiska se odlupují. 

Hlavním cílem při léčbě ekzému je, abyste co nejrychleji zahojili zanícená místa a průběžně obnovovali přirozenou kožní bariéru. 

Je nutné nejen soustavně dodržovat obecné zásady týkající se zejména vhodné stravy, oblečení a pravidelného promazávání kůže, ale i správně, rychle a vhodně reagovat na přicházející zhoršení ekzému. 

Účinnými pomocníky zde mohou být přípravky s obsahem patentově chráněného konopného oleje, extrahovaného speciální nechemickou cestou, s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi. 

Jedná se o CutisHelp EKZÉM konopná mast noční a CutisHelp EKZÉM konopný krém denní. Oba přípravky pomáhají zlepšovat celkový stav a vzhled kůže a posilují její odolnost vůči provokujícím vlivům. Mají hypoalergenní složení a nadstandardně dobře je snáší i velmi citlivá pokožka. 

Krém i mast výborně zvláčňují, ulevují od nepříjemného napětí pokožky a napomáhají k rychlému zhojení bolestivých prasklin. Dodávají kožním buňkám (především v zárodečné vrstvě) ideální výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí a podporují lepší hydrataci pokožky a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry. 

Česká značka CutisHelp je doporučovaná odbornými lékaři a její přípravky zakoupíte výhradně v lékárnách. 

Více informací najdete na www.CutisHelp.com.

Tři z vás mohou vyhrát CutisHelp EKZÉM konopnou mast noční a CutisHelp EKZÉM konopný krém denní.

Soutěž probíhá od 26. dubna do 10. května 2020.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: CutisHelp

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaký produkt ještě patří do řady EKZÉM?
zvolili správnou odpověď
konopný šampón CutisHelp EKZÉM-LUPY
uživatelé
1. místo - karliki
2. místo - simpanz
3. místo - monikabr


Diskuze: příspěvků