Soutěže

Soutěž o nové sheetové pleťové masky 7th Heaven

Pozorujete na své pleti vliv znečištěného okolního prostředí a častého stresu? Potřebujete vyčistit zanesené póry a zpomalit stárnutí?

Vyzkoušejte jednorázové plátenkové a hydrogelové masky. 

Plátenkové masky ve formě ubrousku napuštěného pečující směsí blahodárných ingrediencí, které po přiložení na obličej prostupují hluboko pokožkou, vynikají velmi jednoduchou a čistou aplikací. Před jejich použitím se doporučuje důkladné očištění pleti. Ideální je použití po sprše či koupeli, když je jsou póry otevřené a umožňují tak lepší vstřebávání aktivních ingrediencí masky. 

Hydrogelové masky jsou napuštěny hydrogelovou směsí ingrediencí, která se po přiložení na obličej postupně uvolňuje. Díky své struktuře a konzistenci maska k obličeji dokonale přilne a umožní tak velmi účinnou interakci pokožky se směsí a její vstřebání i do spodních vrstev pleti. Podle složení tyto masky zajišťují skvělou hydrataci, detoxikaci či omlazení. 

Plátenkové i hydrogelové masky můžete používat jednou týdně nebo jako intenzivní týdenní kůru. Můžete je měnit podle aktuálních potřeb vaší pleti. Doporučená aplikace na pleť je 15-20 minut. 

7th Heaven 24H Hydration pro citlivou pleť 

7th Heaven 24H Hydration pro citlivou pleť Foto: 7th Heaven

Oblíbená značka masek 7th Heaven přináší novinky v podobě pláténkových masek 24H Hydration. Jednou novinkou je maska 7th Heaven 24H Hydration pro citlivou pleť. Směs aloe vera, oleje ze sladkých mandlí a arganového oleje je obohacena vitamínem E a poskytuje citlivé pleti okamžitou úlevu i dlouhodobou hloubkovou hydrataci bez podráždění. Biologicky odbouratelný bambusový ubrousek navíc neobsahuje žádné vůně. Maska je klinicky testována a je vhodná pro vegany. Tato maska může být skvělým intenzivním pomocníkem pro citlivou podrážděnou pleť, která dlouhodobě trpí pod rouškou. 

7th Heaven Anti-Pollution 

7th Heaven 24H Hydration Anti-Pollution Foto: 7th Heaven

Podzimní sezóna dokáže pleť pěkně zatížit, zejména ve městech. 24hodinová hydratační maska 7th Heaven Anti-Pollution pomáhá pleť chránit proti působení znečištěného prostředí a poskytuje pokožce ochrannou bariéru. Pleť doslova napumpuje vitamíny a dalšími antioxidanty. Zanechává ji viditelně zářivou, jemnou a zdravě vypadající 

Řadu masek 24H Hydration pak doplňuje ještě maska s CBD olejem a hydratační maska po opalování. Mezi oblíbené stálice patří luxusní řada masek 7th Heaven Renew You pro zralou pleť.

Dvoudílná detoxikační hydrogelová maska 7th Heaven Renew You 

7th Heaven Renew You Detox Hydrogelova maska Foto: 7th Heaven

Minimalizuje póry, hloubkově hydratuje a pomáhá potlačit známky stárnutí. Obsahuje aktivní uhlí, výtažky ze sedmi bobulových plodů a zeleného čaje. Doporučuje se týdenní použití, ale pro zlepšení výsledku lze použít denně jako intenzivní kúra. 

Masky jsou k zakoupení na www.pre-wo.cz. Řada Renew You pak také v síti drogerií Rossmann a řetězci Globus.

Tři z vás mohou vyhrát balíček masek 7th Heaven.

Soutěž probíhá od 25. října do 8. listopadu 2020.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: 7th Heaven

Foto: 7th Heaven


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Na jak dlouhou dobu poskytují masky z řady 7th Heaven 24H Hydration pleti hloubkovou hydrataci?
zvolili správnou odpověď
24 hodin
uživatelé
1. místo - nováček
2. místo -
3. místo - lilijka


Diskuze: příspěvků