Soutěže

Soutěž o přípravky Naturevia, které vám pomohou zmírnit příznaky přechodu

Přechod je pro mnoho žen velkým strašákem především kvůli jeho nepříjemným symptomům. K těm nejčastějším patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí.

Projde jí každá žena. Existují ale přípravky, které vám pomohou nepříjemné příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií.

Naturevia PerfectDay

Naturevia PerfectDay
Naturevia PerfectDay

Přechod je pro každou ženu náročné období. Hladiny hormonů se mění a to má vliv nejen na tělo, ale i psychiku. Vyrovnat se s těmito změnami vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay. Jde o přírodní bylinný nehormonální přípravek. Každá rostlina v něm obsažená má svůj důvod. Ploštičník uleví od návalů horka a nočního pocení, drmek pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku zase přispěje chmel. Patentovaný sójový extrakt pak dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž je přispívá k udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy.

Hořčík pomůže zlepšit náladu

Naturevia Magnesium 1
Naturevia Magnesium 1

S dalšími projevy přechodu pak pomůže magnesium. Přináší úlevu při nervovém nebo psychickém napětí a pomůže načerpat energii. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Dostatečný denní přísun hořčíku vám zajistí jedna malá tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1. Balení obsahuje 90 tablet, tak vám vydrží tři měsíce.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, které vám pomohou překonat přechod a zmírnit jeho nepříjemné projevy. Díky nim zvládnete i toto období s grácií a nadhledem.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

 

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje PerfectDay a Magnesium 1. Hodnota 1 výhry je cca 640 Kč.

Soutěž probíhá od 12. do 26. června 2022.

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

linda101
Ficik
bogape

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, NatureviaDiskuze: příspěvků