Soutěže

Soutěž o přípravky Naturevia pro zralé ženy

Sbírání kytiček

Věk je jen číslo a záleží hlavně na vás, jak a na kolik se cítíte. Abyste si naplno užívala každý okamžik, je třeba abyste respektovala své tělo a to, co se s ním právě děje. Menstruace i přechod jsou přirozenou součástí života každé ženy. Ale existují přípravky, díky kterým i toto náročnější období zvládnete snáze. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia pro ženy!

Menopauza nemusí znamenat konec

Naturevia PerfectDay
Naturevia PerfectDay

Přechod je strašákem pro mnoho žen, a to nejen kvůli nepříjemným symptomům, které jej provázejí. Návaly horka, pocení, výkyvy nálad, deprese či únava patří k těm nejčastějším projevům menopauzy. Měnící se hladiny hormonů mají vliv na tělo i psychiku. Zvládnout toto náročné období vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay, který je bylinným nehormonálním přípravkem. V něm obsažený ploštičník zmírní návaly horka a noční pocení, drmek vám zase pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku přispěje chmel a patentovaný sójový extrakt vám dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž přispívá k udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy.

Pro krásu a mladistvý vzhled

Naturevia Pupalka dvouletá s vitaminem E
Naturevia Pupalka dvouletá s vitaminem E

Menopauza má často vliv také na kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Proto ve výherním balíčku najdete i přípravek Naturevia Pupalka dvouletá s vitaminem E. Tento doplněk stravy obsahuje za studena lisovaný pupalkový olej, který má vysoký obsah mastných kyselin. Přispívá k udržení krásné pleti a mladistvého vzhledu. Pokud ještě máte své dny, pak oceníte i další jeho „účinky“ a to, že podporuje hormonální rovnováhu a optimální komfort během menstruace. Za zmínku stojí i to, že vitamin E, který v přípravku také je, přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje přípravky PerfectDay a Pupalka dvouletá. Hodnota 1 výhry je cca 800 Kč.

Soutěž probíhá od 2. do 16. července 2023.

Výherci:

rozbab
dlubca
Granynka

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků