Soutěže

Soutěž o přípravky od Alpy s kaštanem a kostivalem na těžké a unavené nohy

Trápí vás pocit těžkých nohou? Projevy onemocnění žil dolních končetin mohou být různé. Nejčastějšími problémy jsou bolesti, svědění, otoky, únava nebo zarudnutí nohou. Postižená žíla bývá obvykle zvětšená a vystouplá a delší stání a námaha.

Žilní onemocnění ovlivňuje zdravá životospráva, důležitý je pohyb a úlevu přinášejí i jemné bylinné masáže na podporu prokrvení.

Kaštanový gel od ALPY

ALPA gel kaštan
ALPA gel kaštan

Rychlou úlevu při pocitu těžkých nohou přináší výtažky z kaštanu. Kaštan prospívá žilnímu systému a zafunguje nejen na nohy, ale třeba i na hemoroidy. A dobrou zprávou je i to, že už si nemusíte dělat odvary. Stačí vsadit na ALPU a její kaštanový gel.

Sílu mu dávají extrakty z kaštanu a rozmarýnové silice. Zmírňuje pocity těžkých nohou a celkově ulevuje žilnímu systému. Působí okamžitě a má osvěžující účinky, takže se budete cítit lehčeji.  Dokáže zlepšit prokrvení, působí protizánětlivě a mírně svíravě.

Kostivalová řada od Alpy

Alpa kostivalová řada
Alpa kostivalová řada

Kostival je přítelem pohybu, zmírňuje bolesti a dokáže podpořit regeneraci tkání. Pomáhá při bolestech zad i kloubů, urychluje vstřebávání modřin a hojení ran.

Výtažky z kostivalu lékařského obsahuje ALPA Francovka, gel i krém. Pomohou vám s masáží a vrátí kloubům i svalům zaslouženou pohodu. Prokrvují tkáně, uvolňují svaly a podporují jejich regeneraci. Můžete na ně vsadit při drobných úrazech – podporují hojení a přinesou vám příjemnou úlevu.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.alpa.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček od Alpy.

Soutěž probíhá od 11. do 25. září 2022.

Výherci:

dusicka12
lupinek
barbucha.kuba

Zdroj informací: Alpa
Zdroj fotografií: AlpaDiskuze: příspěvků