Soutěže

Soutěž o řasenku Masterpiece 2v1 Lash WOW od Max Factor

Sbírání kytiček

Připravte své řasy na okamžitý WOW efekt s Masterpiece 2v1 Lash WOW! Objem nebo délka? Stačí jedno otočení kartáčkem a získáte přesně ten pohled, po kterém toužíte. Řasenka Masterpiece 2v1 Lash WOW se přizpůsobí vašim tužbám a dodá řasám maximální délku a maximální objem.

Jedinečný otočný mechanismus nové řasenky Masterpiece 2v1 Lash WOW představuje revoluční inovaci v portfoliu řasenek značky Max Factor. Jedna řasenka a dva kartáčky? Ano, je to možné! Díky této novince máte na výběr, a to pouhým jedním otočením.

Čisté, veganské složení řasenky obsahuje vitamin E, který je skvělým antioxidantem. Chrání řasy před poškozením volnými radikály a zároveň je posiluje. Složení je navíc voděodolné, takže se na něj můžete spolehnout za jakýchkoli podmínek. Je oftalmologicky testováno a vhodné také pro nositelky očních čoček.

Řasenka Masterpiece 2v1 Lash WOW vám pomůže dosáhnout dokonalého vzhledu řas. Jednoduše otočte kartáčkem a užijte si oba looky v jednom. Tato unikátní řasenka kombinuje prodloužení a objem díky otočnému kartáčku se dvěma polohami:

  • Délka – oddělené a prodloužené řasy
  • Objem – nadzvednuté a husté řasy

Tato nová řasenka Masterpiece 2v1 Lash WOW je skvělá volba pro každodenní aktivity. Jediným otočením proměníte vaše řasy v nepostradatelný doplněk na romantickou večeři či setkání s přáteli. To vše díky průlomovému kartáčku, který zachytí řasy od kořínků až ke konečky a vydrží celý den bez rozmazávání.

Tři z vás mohou vyhrát řasenku Masterpiece 2v1 Lash WOW od Max Factor.

Soutěž probíhá od 25. června do 9. července 2023.

Zdroj informací: Max Factor
Zdroj fotografií: Max Factor


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků