Soutěže

Soutěž o Ultrazvukový difuzér a balíček éterických olejů s antivirovým účinkem od Nobilis Tilia

Máme tu podzim a s přicházejícím chladným počasím se zvyšuje i množství lidí s nachlazením a virózou. Letos nám situaci komplikuje i epidemie covid-19. Na posílení imunity a desinfekci vzduchu ve svých domovech můžete využít i aromaterapii.

Využijte v prevenci i v léčbě účinky éterických olejů. V době chřipkových epidemií využijte efektivní aromadifuséry, které šetrně a rychle dostanou aktivní látky do prostředí. 


Ultrazvukový aromadifuzér Nobilis Tilia

Kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a jemného zvlhčování vzduchu. Umožňuje zvolit příjemné podbarvení v sedmi různých barvách nebo jejich automatické přepínání. Jemné barvy tak pomáhají dotvářet náladu či vhodně doplňují barevné ladění prostoru. Podbarvení můžete také vypnout. 


Rozptylování éterických olejů pomocí ultrazvuku bez zahřívání je velmi šetrné k éterickým olejům, které si tak zachovávají všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Difuzér vytváří jemnou mlhu, která nese éterické oleje a decentně zvlhčuje suchý vzduch. Je vybavený kontrolkou pro nízkou hladinu vody s automatickým vypínáním. 


Každý éterický olej má protivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky, ale některé jsou zkrátka v těchto účincích lepší. Které se teď skvěle hodí?


Druhý dech

Směs éterických olejů druhý dech Nobilis Tilia Foto: Nobilis

Balzámová vůně směsi éterických olejů posiluje dýchací systém a ulevuje při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci. 


Respirant 

Směs éterických olejů Respirant Nobilis Tilia Foto: Nobilis

Směs uvolňuje dýchací cesty, má mukolytické účinky a účinně podporuje vykašlávání. Navíc posiluje při slabosti a únavě, napomáhá vylučování škodlivých látek z organizmu a podporuje zdravou imunitu. 


Ravintsara 

Éterický olej Ravintsara Nobilis Tilia Foto: Nobilis

Důležitý olej pro prevenci a léčbu virových onemocnění (dýchací a střevní infekce), specificky působí na neurotropické viry (opary, pásové opary, neštovice, moluska), posiluje imunitu (RS a HIV), posiluje pozitivní vnímání. 


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nobilis.cz


Zapojte se do soutěže a jeden z vás může vyhrát aromadifuser, další dva čtenáři mohou vyhrát balíček éterických olejů s antivirovým účinkem od Nobilis Tilia.


Soutěž probíhá od 4. do 18. října 2020.


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Nobilis Tilia

Foto: Nobilis Tilia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik kapek éterického oleje Nobilis doporučuje dávat do aromadifuséru?
zvolili správnou odpověď
5 - 15
uživatelé
1. místo - valina
2. místo - pimi
3. místo - margotka


Diskuze: příspěvků