Soutěže

Soutěž o zdravé a chutné svačinky pro děti od značky Nature‘s Promise

Školní rok je v plném proudu a mnoho rodičů každý den přemýšlí nad tím, co zabalit dětem na svačinu. Pokud chcete svým ratolestem dopřát chutnou, výživnou a hravou porci zábavy, vyzkoušejte pochoutky z řady Nature‘s Promise Kids.

Svačinky Nature‘s Promise Kids jsou vhodné pro děti od čtyř let. Dobroty je potěší nejen svou lahodnou chutí, ale také veselými tvary a obaly. Jednotlivé produkty obsahují spoustu vlákniny a jsou nutričně vyvážené.

Všechny výrobky značky Nature’s Promise najdete exkluzivně v prodejnách Albert.

Co můžete například ve výherním balíčku ochutnat:

Nature’s Promise Kids mini müsli tyčinky: Müsli tyčinky bez lepku a přidaného cukru zachutnají každému malému strávníkovi. Najdete je v meruňkové a višňové variantě.

Nature’s Promise ovesné sušenky s čokoládou: Sušenky s kousky hořké čokolády bez lepku ocení všichni milovníci čokolády.

Nature’s Promise Kids tyčinky: Výživné mandlovo-datlové tyčinky s jahodami nebo banánem jsou skvělou pochoutkou a bohatým zdrojem vlákniny a skvěle doplní dětský jídelníček.

Nejen tyto, ale i další produkty z řady Nature’s Promise můžete ochutnat v každém z výherních balíčků. Tři z vás mohou vyhrát balíček plný chutného mlsání a dalších radostí pro vaše děti.

Soutěž probíhá od 9. do 23. října 2022.

Výherci:

KYTICKA12
nugetka
Mahulenka

Zdroj informací: Albert
Zdroj fotografií: AlbertDiskuze: příspěvků