Soutěže

Soutěž s EFKEM o zábavné deskové hry

Společnost EFKO pro vás připravila soutěž o zábavné deskové hry a konstrukční stavebnice.

Malé nezbedy potěší a zabaví kreativní stavebnice ROTO FARM. Jak už samotný název napovídá, tak z konstrukční stavebnice lze sestavit zemědělské stroje. Stavebnice rozvíjí jemnou motoriku a dává prostor dětské fantazii. Děti tak mohou tvořit funkční, pevné a odolné modely.

Cestování si mohou osvěžit s hrou Jedeme na výlet a to v jakémkoli ročním období, stačí jen zasednout ke stolu a zahrát si zábavnou společenskou hru. Stejně tak sbírání hub a jejich rozeznávání si děti mohou vyzkoušet s hrou Hurá na houby.

Díky hře Staré pověsti české se stanou osadníky vesnic Žabojedy, Havranov, Kozojedy, Kavkov nebo Žabovřesky, kteří musí území nejdříve zabydlet. Hra je inspirována legendami sepsanými Aloisem Jiráskem ve stejnojmenné knižní předloze. Při hře si mohou nejen oni ale i vy oživit mýtické postavy praotce Čecha nebo vévodu Kroka a jeho dcery.

Každého správného cestovatele potěšíte kostkami, kartami nebo třeba dominem, a to všechno a mnohem více naleznou hráči v oblíbeném provedení Souboru her 300. Výhoda těchto her spočívá v tom, že je zná každý a při hře není třeba mnoho prostoru. Zahrát na mafiány si můžete s dětmi ve hře Chicago a nejmenší potěšíte deskovou hrou Skřítci.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.efko.cz

Tři z vás můžete vyhrát jednu z deskových her.

Soutěž probíhá od 25. listopadu do 2. prosince 2012.

Foto: Efko
25. 11. 2012

bramborka02
randapanda
sasapa


Diskuze: příspěvků