Soutěže

Soutěž: Vyhrajte doplňky stravy pro bystré školáky a předškoláky

Sbírání kytiček

Nebylo lednové vysvědčení podle vašich představ? Zkuste ve druhém pololetí kromě učení vsadit i na další trumfy. Ty můžete vyhrát v naší soutěži. Zapojte se do ní a získejte pro své potomky balíček přípravků Naturevia s vitaminem D a omega 3, které přispívají k dobré paměti a soustředění.

Omega 3 pro bystré školáky a předškoláky

Naturevia Omega 3 Smart Kids
Naturevia Omega 3 Smart Kids

Děti se učí od rána do večera, a to nejen ve škole či školce. Objevují spoustu nových věcí a poznávají svět. Aby jim to šlo snáze, podávejte jim omega 3 mastné kyseliny, které přispívají ke správnému vývoji a funkci mozku a nervové soustavy. Vliv mají také na soustředění a paměť. Chcete-li mít jistotu, že vaše dítka dostanou dostatečné množství těchto zdraví prospěšných látek, vsaďte na novinku Naturevia Omega 3 Smart Kids, která má podobu želé s ovocnou příchutí. Je zcela přírodní. Neobsahuje žádné cukry ani chemické přísady. Navíc je bez nepříjemné rybí pachuti. Děti si ji proto oblíbí a ani si nevšimnou, že užívají rybí tuk. Díky unikátní technologii se z želé uvolňují zdravé mastné kyseliny omega 3 v takové podobě, jako když je přirozeně přijímáme z jídla. Jsou proto mnohem více vstřebatelné než z jiných doplňků stravy. Důležité je, že stačí jen jeden kousek denně! Obsahuje totiž pořádnou porci 360 mg omega 3 a přesně takové množství stačí vašim ratolestem na to, aby měly dostatek elánu na osvojování si nejrůznějších dovedností, takže ve škole jim to pak jistě půjde na jedničku!

„Supervitamin“ pro silnou imunitu

Naturevia Vitamin D3-Efekt kids
Naturevia Vitamin D3-Efekt kids

Chcete-li, aby vaši potomci netrávili více času doma v posteli než ve škole či školce, pak byste měli podpořit jejich obranyschopnost. Pro její správné fungování je důležitý vitamin D. Při jeho dlouhodobém nedostatku jsou děti, a nejen ty, náchylnější k nejrůznějším nemocem, zvláště pak těm virovým. Navíc déčko přispívá ke správnému vývoji a růstu kostí a zubů, což je u dětí zvlášť důležité. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto „supervitaminu“ je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Více informací a nápovědu najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček Naturevia Omega 3 Smart Kids a Vitamin D3-Efekt kids.

Soutěž probíhá od 12. do 26. února 2023.

Výherci:

burbot
evabry
irenajak

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků