Soutěže

Soutěž: Získejte přípravky Naturevia s brusinkami a D-manózou

Konečně máj, lásky čas! Ale pozor, romantické sezení na chladné zemi či koupání během prvních letních dnů může skončit nepříjemnostmi. Pokud jste náchylní k tzv. letním potížím, snažte se rizikům vyhnout a mějte pro jistotu dobře vybavenou domácí lékárničku. Soutěžte s námi a získejte do ní doplňky stravy Naturevia, které vám pomohou udržet zdravé močové cesty.

Síla brusinek a manózy

Naturevia UroPerfect Manóza Rapid Foto: Naturevia
Naturevia UroPerfect Manóza Rapid Foto: Naturevia

Nejedna žena zná důvěrně řezání a pálení při močení, které jsou prvními signály problémů. Pokud se objeví, je potřeba se rovnou vrhnout do boje. V něm vám pomůže komplexní přípravek Naturevia UroPerfect Manóza Rapid, který obsahuje brusinky, D-manózu, extrakt ze zlatobýlu a vitamin D, jenž podpoří imunitu. Spojení D-manózy a brusinek je velmi důležité, jelikož společně mohou ještě účinněji bránit přilnutí bakterií E.coli na sliznici močových cest. Zatímco D-manóza působí rychle, brusinky naopak dlouhodobě. Zlatobýl pak přispívá ke zvýšení vylučování moči, takže pomůže nebezpečné bakterie z těla vyplavit a tím zabrání jejich řádění. Také podporuje správnou funkci močových cest. Doplněk stravy je bez barviv, cukru i umělých sladidel a je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Takže díky němu zvýšíte příjem tekutin a právě dostatečná hydratace je pro zdraví močových cest zásadní.

Když chcete udělat něco navíc

Naturevia Mega Brusinky se zlatobýlem
Naturevia Mega Brusinky se zlatobýlem

Jestli o sobě víte, že vám stačí málo a problém je na světě, pak vsaďte na prevenci. Dodržujte rady odborníků. Neseďte na studeném, abyste neprochladli. Nezůstávejte v mokrých plavkách a dostatečně pijte. V rizikovém období pak můžete užívat ještě preparát s brusinkami. Jako pojistku můžete využít doplněk stravy Naturevia Mega Brusinky, jenž obsahuje extrakty z kanadských brusinek a zlatobýlu, takže podporuje přirozenou obranyschopnost a tím i správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest. Zároveň přispívá k tvorbě moči a tím pomáhá vyplavovat bakterie z močových cest.

Díky této dvojici přípravků získáte z přírody to nejsilnější a potížím byste měli předejít. Pokud se přesto letní potíže objeví, budete mít aspoň po ruce první pomoc.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje UroPerfect Manóza Rapid a Mega Brusinky. Hodnota 1 výhry je cca 800 Kč.

Soutěž probíhá od 28. května do 11. června 2023.

Výherci:

sipeji
ivvoj
lydies

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků