Soutěže

Soutěžte o doplňky stravy pro bystré školáky a předškoláky

Sbírání kytiček

Nástup do školy či školky je pro mnohé děti náročný. Soutěžte s námi a získejte pro své potomky balíček doplňků stravy Naturevia s omega 3 a vitaminem D, který jim usnadní návrat do školních lavic.

Omega 3 pro bystré školáky a předškoláky

Naturevia Omega 3 Smart Kids
Naturevia Omega 3 Smart Kids

Děti se učí od rána do večera. Aby jim to šlo snáze, podávejte jim omega 3 mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci mozku a nervové soustavy. Tím mají také vliv na soustředění a paměť. Svým dětem můžete podávat třeba novinku Naturevia Omega 3 Smart Kids, která má podobu želé s ovocnou příchutí. A stačí jen jeden kousek želé denně! Obsahuje totiž porci 360 mg omega 3 a přesně takové množství stačí vašim ratolestem na to, aby měly dostatek elánu.

„Supervitamin“ pro silnou imunitu

Naturevia Vitamin D3-Efekt kids
Naturevia Vitamin D3-Efekt kids

Chcete-li, aby vaši potomci netrávili více času doma v posteli než ve škole či školce, pak byste měli podpořit také jejich obranyschopnost. Pro její správné fungování je důležitý vitamin D. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat a vsadit můžete třeba na doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids. Postačí jen jedna cucací pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Omega 3 Smart Kids a Vitamin D3-efekt Kids. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč.

Soutěž probíhá od 10. do 24. září 2023

Výherci:

Vlastik
magic11
Lenkita

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků