Shopping

Srdce přírody v Praze

Sbírání kytiček

Francouzská biokosmetika Melvita otevřela v Praze dva své obchody. Najdete v nich rozsáhlý sortiment kosmetických výrobků, medů a potravinových doplňků.

Název značky Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Jejím zakladatelem je francouzský biolog Bernard Chevilliat, který během své včelařské praxe poznal, jak obrovské bohatství nám může příroda nabídnout, budeme-li se k ní chovat s úctou.
 

 Obchod Melvita

Obchod Melvita

O kosmetice Melvita vás už informovala Šárka https://www.mezizenami.cz/clanek/nova-znacka-prirodni-kosmetiky. Od srpna letošního roku máte možnost prohlédnout si a vyzkoušet výrobky značky Melvita v nových obchodech v nákupním centru Nový Smíchov a v nákupní zóně na Hlavním nádraží v Praze. Pro ty, kteří mají Prahu daleko, bude od podzimu k dispozici také internetový obchod www.melvita.cz.


Melvita byla jedna z prvních kosmetických značek, která získala certifikaci ECOCERT a možnost využívat označení COSMEBIO pro své výrobky. Toto označení garantuje kvalitu a ekologičnost nejen samotného výrobku, ale také výrobních procesů a obalů. V současnosti Melvita působí v 8 zemích a její výrobky tvoří jednu z nejširších bio řad na světě.

Připravila: Katka
Foto: Melvita
24. 9. 2010
 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků