Volný čas

Vztahy v srpnu podle Feng Shui: hry lásky

Cyklus času ovlivňuje vývoj všeho – tedy i lásky a našich vztahů. Po vášnivém červnu a romantickém červenci je zde měsíc her.

Hry k lásce patří a měli byste je co nejvíce využít k oživení vašeho vztahu. Po jemných energiích kozy přichází aktivní opice, která se rozhodně nechce nudit. Takže pokud nechcete svého partnera otrávit nudou, budete muset hledat impulzy k novým aktivitám.

Srpnová úskalí

Období srpna může být pro vztahy trošku komplikovanější. Zatímco koza se spokojí s málem (romantická procházka parkem a držení se za ruce), opici hned tak něco neuspokojí. Díky jejímu jangovému náboji nás bude nutit k tomu, abychom převzali iniciativu. Snažili se vztah oživit a udělat ho něčím zajímavým.

Opice je zvídavá a proto má ráda nové impulzy. Ale pozor, opice nesnáší problémy a komplikace. Proto do vztahu nesmíte v srpnu přinášet novinky, které by se partnerovi mohly zdát příliš složité. Jakákoliv komplikace může přivést vztah k bodu mrazu. Opice v těchto situacích reaguje trojím způsobem: boj (hádka, konflikt), útěk (udělej si to sám), mrtvý brouk (vůbec na tebe nereaguji).

Jen milá překvapení

Opici můžete potěšit trochou tajemnosti, abyste vzbudili její zvědavost. Ale pozor, již od začátku musí být jasné, že se jedná o příjemné překvapení. Takže v srpnu rozhodně nechoďte za partnerem, že pro něj máte dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. V srpnu musí být obě zprávy dobré.

V srpnu se snažte vyhnout komplikacím a problémům. Hlavně nechtějte po partnerovi, aby je řešil. Můžete si o komplikacích povídat, ale rozhodně netlačte na to, aby partner něco udělal. Hledání řešení může být vhodné, ale konání opice nemá ráda. Umí najít řešení, ale nechce problémy sama řešit. Takže kolem problémů našlapujte velmi opatrně.

Buďte upřímní

Rozhodně v srpnu nelžete a nepodvádějte. Před opicí nic nezatajíte. Takže budete odhaleni hned při prvním pohledu. Opice okamžitě pozná, že se děje něco nekalého. A ihned zaujímá útočný postoj.

Pokud jste již něco provedli, pak to s omluvou přiznejte a jednejte na rovinu. Může se stát, že opice (ve vašem partnerovi) vás bude chtít hned na místě utlouct klackem, ale většinou to nakonec neudělá. Ale očekávejte, že vaši slabost může chtít využít ve svůj prospěch (někdy se to prostě bez drahého dárku jako forma omluvy neobjede).

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků