Krása

Stylistka radí: jak se obléci na ples

Plesová sezóna je v plném proudu a pokud chcete zazářit na plese, kam se chystáte, inspirujte se radami stylistky Alžběty Pěkné.

Každý rok jsou propírány chyby a módní přešlapy, které se pravidelně objevují snad na každém plese. Počínaje lesklými silonkami a naprosto nevhodnými kousky na slavnostní příležitost konče. Apeluji tedy na vás dámy, abyste si letos pořídily silonky ve spreji. Krásně sjednotí barvu kůže a zároveň nedělají žádné nelichotivé faldy pod šaty a odlesky na fotkách.

Doma by měly zůstat i džínové sukně, svetry, ultra mini šaty a letní sandály. Pamatujte, že méně je někdy více. Jednoduché šaty s vhodnými doplňky nadělají většinou více parády. „Malé černé“ doplněné perlami a červenou rtěnkou budou slušet každé ženě. Zároveň je třeba si uvědomit, že se jedná o událost slavnostní. Na ní rozhodně nepatří letní šaty, ani sandálky, stejně tak ani oblíbený diskotékový model.

V nepřeberném množství šatů, které se dnes nabízí, může být občas opravdové dilema si vybrat ten pravý kousek. Zkuste vybírat šaty, které budou variabilní. V případě potřeby je například doplněné sakem budete moci vzít i na důležitou pracovní schůzku. Další kritérium je pak samozřejmě to, aby svým střihem lichotily vaší postavě a zdůrazňovaly vaše přednosti. Co se týče doplňků, nebojte se a pořiďte si velký náhrdelník nebo výrazné lodičky, ve kterých byste si na běžnou příležitost nevyrazila. Uvidíte, že nejen vaše okolí bude příjemně překvapené.

Autor: stylistka Alžběta Pěkná

Zdroj informací: stylistka Alžběta Pěkná, Zoot
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků