Shopping

Stylové hodinky, které letí

Sbírání kytiček

I hodinky podléhají trendům, výrobci se však stále snaží tvořit nadčasové modely, a to i v případě smart hodinek. 

Vybrali jsme pro vás trojici hodinek, v níž si každá dáma najde ty své. Ať už jste fanynka moderních technologií, stavíte na klasiku nebo si potrpíte na kvalitní značky.

Asus ZenWatch 3 

Smart hodinky, které na první pohled působí jako klasické analogové. Nenechte se však zmást, Asus ZenWatch jsou absolutně stylové smart hodinky. Pouzdro z nerezové oceli krásně doplňuje AMOLED displej, jehož tvář si můžete přizpůsobit. Například i na tu ručičkovou. S těmito hodinkami budete mít vždy po ruce všechny aktuální zprávy, informace o počasí a nepřehlédnete žádný nový e-mail. Když si tak budete chtít zkontrolovat, co vám píše kamarádka, nemusíte v kabelce lovit mobil. Postačí se podívat na hodinky.

Daniel Wellington 

Hodinky Daniel Wellington si našli cestu k mnoha ženským srdcím. Vytříbený šmrnc, který má původ v Británii, dělá z těchto hodinek originální kousek s názorem. Relativně mladá značka si už nyní vybudovala dobré jméno a vydobyla status mezi zvučnými výrobci hodinek. Elegantní hodinky Daniel Wellington budou takové, jaké je vy budete chtít. Ležérní městský styl v podobě hnědého černého řemínku snadno zaměníte za párty zlatorůžovou kombinaci. Řemínky jsou totiž vyměnitelné.

Michael Kors Callie 

Určitě jste i vy už přemýšleli nad originálním zamilovaným dárkem. Neokoukaným nápadem může být dvojice hodinek. Skvělý pár tvoří například Michael Kors Callie pro ni a pro něj. Hodinky z dílny amerického designéra se staly ikonou stylu. Zatímco robustní zlaté doplní outfit vašeho partnera, jemné stříbrné budou zářit na vás. Oba modely jsou moderní a stylové, zároveň však velmi nadčasové. Přesně jako váš vztah.

KP

Foto: Timestore.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků