Bydlení

Stylové radiátory: Zahřejí a zároveň ozdobí interiér

Radiátory představují nedílnou součást každé domácnosti. Většina lidí je považuje za ryze praktické vybavení, jehož designu není potřeba věnovat pozornost – a to je chyba.

Moderní radiátory totiž mohou plnit nejen funkci praktickou, ale i estetickou. Váš domov nejen příjemně vyhřejí, ale zároveň mu dodají zajímavý a originální šmrnc!

Designový radiátor červený

Není radiátor jako radiátor 

Určitě si všichni pamatujeme klasické žebrové radiátory, které byly masivní a svým vzhledem nijak zvlášť zajímavé. Postupně byly nahrazeny modernější variantou plochých radiátorů, které už esteticky působily o něco lépe, přesto ale neměly nic, čím by dokázaly zaujmout. Teď je ale všechno jinak a na trhu dominují stylové designové radiátory, které v sobě kloubí jak moderní design, tak i použití kvalitních materiálů – tato kombinace umožňuje vzniknout jedinečným kouskům, které se hodí do nadčasově zařízených interiérů, kam okamžitě zapadnou. 

Designový radiátor Antika

Když to doma chcete mít hezké 

Domov je místem, které si každý z nás zařizuje po svém. Chceme se zde cítit příjemně i pohodlně, proto pečlivě volíme nejen barvy, ale i nábytek nebo styl, ve kterém své bydlení zařizujeme. Někdy i takový detail, který pro většinu lidí není důležitý, může způsobit, že váš domov bude rázem působit úplně jinak – nadčasově, elegantně, moderně a vkusně. Zapomeňte na nudné a nevzhledné radiátory, které sice svědomitě plní svou funkci, ale chybí jim ona pověstná třešnička na dortu – pěkný vzhled. 

Designový radiátor světlý

I na detailech záleží 

Zaujala vás vidina útulně a vkusně zařízeného domova, kterému k dokonalosti nechybí vůbec nic? Uvažujete nad pořízením nových radiátorů, které by k vám domů vnesly svěží vánek? Při jejich výběru se soustřeďte nejen na výběr designu, ale berte ohled i na kapacitu a výhřevnost s ohledem na danou místnost. Stylové radiátory, které zahřejí a zároveň ozdobí, totiž nebudete chtít schovávat – ba naopak! Stanou se detailem, na který budete náležitě hrdí! 

Designový radiátor zelený

A kde radiátory kupovat? Například u specialisty na topení a koupelny AkoupelyAtopeni.cz

E-shop nabízí stovky radiátorů skladem za nejlepší ceny.

KP

Foto: archiv PR


Diskuze: příspěvků