Shopping

Svatební dar musí potěšit oba novomanžele

Sbírání kytiček

Léto je tradičně ve znamení svateb. Také jste na nějakou pozvaní?

Obdrželi jste pozvánku na svatbu vašich přátel nebo rodinného příslušníka a stále si marně lámete hlavu nad vhodnými svatebními dary? Dnes jsou instrukce pro výběr toho pravého svatebního daru mnohem volnější, než v minulosti. Vybrat můžete prakticky cokoli. Vždy byste však měli myslet především na toho, komu tento dárek kupujete. Přece jen jde hlavně o to potěšit novomanžele.

Dárek se proto nemusí líbit vám, ale snoubencům musí vykouzlit úsměv na rtech. Jako svatební dar se rozhodně nehodí umělecké předměty nebo vybavení bytu, protože každý má v tomto směru značně individuální vkus a váš dar by tak nemusel padnout na úrodnou půdu.

Dárky
by měli dělat radost a ne přidělávat starosti. Tímto se řiďte nejen při výběru svatebního daru, ale jakéhokoli dárku. Hitem posledních let se staly zážitky jako dárky, které si může obdarovaný užít. Konečně snoubenci dostanou sice zcela neužitečný dárek, ale dárek, ze kterého budou mít radost a budou na něj vzpomínat. Vyberte jim párový zážitek, jako je například zážitkový pobyt, luxusní degustace nebo párovou thajskou masáž. Možností je samozřejmě ještě mnohem více. Pro aktivní páry můžete vybrat také skvělý adrenalinový zážitek.

Pokud vás darování zážitku zaujalo, podívejte se na internetovou adresu www.firmanazazitky.cz. Vybírat můžete ze stovek různých možností. Aby byl váš výběr co možná nejjednodušší, jsou zážitky rozřazeny do přehledných kategorií. Poradit se můžete také přímo online s prodejci, kteří vám pomohou s výběrem. Další variantou je zakoupení univerzálního poukazu. Novomanželé si pak sami vyberou zážitek do určité finanční hodnoty. Firma na zážitky je zárukou kvality a spolehlivosti.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
2. 6. 2015
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků